Anasayfa » Doktorların Önerdiği En İyi Güneş Kremi Markaları Hangileri

Doktorların Önerdiği En İyi Güneş Kremi Markaları Hangileri

D vitamininin kaynağı güneş ışınlarıdır. D vitaminin %90’ını güneş ışınlarından alıyoruz. Ama unutmayalım ki; D vitamini almak isterken ultraviyole ışınlarından da korunmalıyız. Ultraviyole ışınları ciltte lekelere ve bozulmalara sebep olur. Güneş ışınlarından kararınca faydalanıldığında UV-A ve UV-B Işınları cildi koyulaştırır ama cilde zarar vermez. Bu nedenle her mevsim özellikle yaz aylarında cildinize uygun bir güneş kremi olmadan güneş ışınlarına maruz kalınmaması gerekir.

Bu Yazının Alt Başlıkları Neler?

Bu yazımızda sizler için doktorların önerdiği en iyi güneş kremi markaları hangisi? Güneş kremi fiyatları ne kadar? Güneş kremi faydaları ve özellikleri nelerdir? En çok merak edilen başlıkları açıklamaya çalışacağım.

Ayrıca herkesin merak ettiği güneş kremi mi losyon mu kullanmak daha iyi olur. Cildimiz için hangisi tercih etmeliyiz? Bu konuda uzmanlar ne diyor? Hemen açıklayalım…

Güneş Kremi mi Losyon mu Kullanmalıyız

Güneş kremi mi losyon mu kullanmalıyız sorusuna cevap verebilmek için önce cildimizi tanımalıyız. Cildimiz kuru bir yapıya mı sahip yağlı bir dokusu mu var? Çünkü cilt tipine göre güneş kremi veya güneş losyonu seçmemiz gerekir.

Güneş kremi yapısı yağ bazlı ve yoğundur. Bu nedenle uzmanlar tarafından kuru ve normal ciltler için cildin nem dengesini de koruması sebebiyle güneş kremi kullanmaları tavsiye edilir.

Güneş losyonu ise yoğunluğu az olması sebebiyle daha akıcı yapıya sahiptir. Su bazlı güneş kremi ürünler olması sebebiyle uzmanlar tarafından daha çok yağlı ciltler için güneş kremi arayanlara öneriliyor.

Bu sebeple yağlı ciltler için güneş kremi hangileri olabilir? Kuru ciltler için güneş kremi hangileri olabilir? Karma ciltler için güneş kremi hangileri olabilir? Yazımızı okuduğunuzda seçim yapmanızda size çok faydası olacaktır.

Doktorların Önerdiği En İyi Güneş Kremleri

Güneş losyonu mu kremi mi kararımızı verdik. Doktorların önerdiği en iyi güneş kremi markaları hangileridir? Aynı zamanda en çok kullanılan ve memnun kalınan en iyi güneş kremi isimlerini listelemeye çalıştık. Bakalım listemizde güneş kremi önerilerinde hangi markalar var?

En İyi Güneş Kremi Markaları

Shiseido Güneş KremiLa Roche Posay Güneş Kremi
Garnier Güneş KremiSOLANTE Güneş Kremi
Vichy Güneş KremiSebamed Güneş Kremi
Bidoderma Güneş KremiAvene Güneş Kremi
NIVEA Güneş KremiPROCSIN Güneş Kremi
SİNOZ Güneş KremiMissha Güneş Kremi
Dermoskin Güneş KremiMustela Güneş Kremi
Heliocare Güneş KremiDaylong Güneş Kremi
Celenes Güneş KremiRoc Güneş Kremi

En İyi Güneş Kremi Hangisi

Şimdi doktorların önerdiği en iyi güneş kremi markalarından oluşan listemize daha detaylı bakalım. Yağlı ciltler için güneş kremi, kuru ciltler için güneş kremi, karma ciltler için güneş kremi, bebek güneş kremi veya çocuk güneş kremi…

Aradığınız tüm güneş kremleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve cildinize en uygun ürünü seçebilirsiniz. Hadi başlayalım…

1. Shiseido Güneş Kremi

Shiseido güneş kremi ve Shiseido güneş losyonu en çok tercih edilenlerin ve memnun kalınanların başında geliyor. Doktorların tavsiye ettiği Shiseido Güneş Kremi için; Shiseido Expert Sun Protector Cream SPF 50 faktör güneş kremi ürününü tercih edebilirsiniz. Online satış sitelerinde Shiseido güneş kremi fiyatları ortalama 600 TL civarında.

Eğer cilt tipinize göre güneş losyonu almak istiyorsanız. O zaman Shiseido güneş losyonu için; Shiseido Expert Sun Protector Lotion SPF 50 ürününü tercih edebilirsiniz. Su bazlı güneş kremidir. Yağlı ciltler için güneş kremi arayanların ilk tercih ettiği markalardandır.  Shiseido güneş losyonu fiyatı ortalama 650 TL civarlarındadır.

Ciltte kalın bir tabaka oluşturmayan, leke bırakmayan ince, ipeksi bir dokuya sahiptir. Suya ve güneşten gelen ısıya dayanaklı Heatforce teknolojisi ile formüle edilmiştir. Ciltte beyazlık bırakmaz. Plajda, havuzda, günlük yaşamın rutinine dayanaklı, tüm cilt tipleri için uygun bir üründür.

Kullanıcı yorumlarına bakıldığında; güneş ışınlarına göre koruyuculuğu, asla sivilce yapmaması, kokusu, yapışkan his oluşmaması, ipeksi dokunuş hissi en çok beğenilen özellikleri. Ayrıca stick güneş kremi arayanlar için de çeşitli seçenekleri mevcuttur.

2. La Roche Posay Güneş Kremi

Dermatologların en çok tavsiye ettiği markalardan birisi La Roche Posay güneş kremidir. En iyi güneş kremi markasından birisi olarak yüksek bir kullanıcı kitlesine sahip. Trendyol güneş kremi kategorisinde de la roche posay güneş kremi kullananlar tarafından en çok favori listesine alınan 1.üründür.

La Roche Posay Anthelios Uvmune Fluid SPF+ 50 faktör güneş kremi; tüm cilt tipleri için kullanılan ve en çok tercih edilen güneş kremidir. Vücut tarafından kolayca emilebilen ve uzun süreli yüksek koruma etkisine sahiptir. Su bazlı güneş kremi çeşitlerindendir. Suya, tere ve kuma karşı dayanıklı olan La roche güneş kremi, güneş ışınlarına karşı da uzun süre etkilidir.

La roche güneş kreminin çok tercih edilme nedenleri başında; yağlı, yapışkan ve beyaz iz bırakmaması, Hipoalerjenik olması, E vitamini içermesi gibi özelliklerini de sayabiliriz.

La roche posay güneş kremi kullananların yaptığı yorumlara bakıldığında; La roche güneş kremi fiyat ve özellikleri bakımından en çok tercih edilen güneş kremi markası arasındadır.

Çocuk güneş kremi, bebek güneş kremi, yağlı ciltler için güneş kremi, kuru ciltler için güneş kremi, yüz güneş kremi, karma ciltler için güneş kremi aklınıza gelebilecek cilt yapısına göre La Roche Posay güneş kremi 50 faktör bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca la roche posay renkli güneş kremi seçenekleri de oldukça kalitelidir. Bu geniş ürün yelpazesi de firmanın en büyük artılarından birisidir. La Roche Posay güneş kremi fiyatı ortalama 200 TL civarında.

3. Garnier Güneş Kremi

Bu markanın ihtiyaca göre çok çeşitli ürünleri mevcuttur. Kullanıcıların memnuniyet seviyesi göz önünde bulundurulduğunda Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Güneş Koruyucu Sprey SPF/GKF 50 faktör güneş kremi en çok tercih edilenlerden birisidir.

Güneşe karşı hassas ciltler için güneş kremi olarak geliştirilmiştir. Güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlaması, beyazlık bırakmaması, vücut tarafından çabuk emilmesi, suya karşı dayanıklılığı ve yağlı hissi bırakmaması en çok beğenilen özellikleridir. Su bazlı güneş kremidir. Karma ciltler için güneş kremi, yağlı ciltler için güneş kremi ve kuru ciltler için güneş kremi seçenekleri ile çok tutulan bir markadır.

Beyaz tenli veya hassas cilt yapısına sahipseniz Garnier Güneş Kremi sizi fazlasıyla memnun edecektir. En önemli tercih sebeplerinden birisi de fiyat uygunluğu diyebilirim. Garnier güneş kremi 200 ml için ortalama fiyatı 200 TL civarındadır.

Garnier güneş kremi 50 faktör seçeneklerini, çocuk güneş kremi ve bebek güneş kremi kategorilerinde de bulabilmeniz mümkün. Çocuklu ailelerin de çok memnun kaldığı güneş kremi markalarındandır.

4. SOLANTE Güneş Kremi

Solante güneş kremi İsviçre menşei bir üründür. Ciltte leke oluşma riski taşıyan kişiler için vazgeçilmezler arasındadır. Solante pigmenta formülündeki özel bileşenleri ile ciltteki hasarları önler. Aynı zamanda ciltteki renk düzensizliklerini giderir. Bu özellikleri ile lekeli ciltler için en iyi güneş kremi arayanların ilk tercihlerindendir.

Solante güneş kremi çeşitleri kullananların en çok tercih ettiği ürün Solante Pigmenta Sun Care Lotion diyebilirim. Ürünü hepsiburada güneş kremi, trendyol güneş kremi kategorilerinden temin edebileceğiniz gibi kozmetik satışı yapan mağazalarda da rahatlıkla bulabilirsiniz.

Peki en iyi güneş kremi tavsiyelerimizden olan Solante güneş kremi hangi özelliklere sahiptir.

Güneş ışınlarına karşı 50 faktör yüksek koruma gücüne sahiptir. Su bazlı güneş kremidir. İçeriğindeki bileşenler sayesinde cildinizi beslerken aynı zamanda ipeksi bir his bırakır. Parfümsüz doğal içeriğe sahiptir. Yağsız güneş kremidir ve suya dayanıklıdır. Böylece etkisini uzun süre hissedebilirsiniz.

Solante güneş losyonu yorumlarına bakıldığında daha çok kuru ciltler için güneş kremi arayanlar tarafından tercih edildiği de görülmektedir.

Solante güneş kremi fiyatı ortalama 250 TL diyebilirim. 150 ml hacme sahip bu solante güneş losyonu hızlı emilim sahip ve beyaz leke bırakmaz. Bu yönleriyle de solante güneş kremi kullananlardan tam not almıştır. Güneş kremi solante bizim de lekeli ciltler için en iyi yüz güneş kremi olarak gösterebileceğimiz bir üründür.

5. Vichy Güneş Kremi

Vichy; Dünyada 50.000 dermatolog tarafından önerilen marka prestijine sahip. Bu yüzden tüm ürünleri güvenle tercih edilmektedir.

Vichy Ideal Soleil Spf 50 Faktör Güneş Kremi ise en çok kullanılan ve sonuçlarından memnun kalınan ürünüdür. Vich Güneş Kremi 50 faktör; cilt tonunu eşitlemesi, koyu renklerin görünümünü azaltması, hipoalerjenik olması ve güçlendirici ve yatıştırıcı vichy thermal suyu içermesi sebebiyle yaz aylarının vazgeçilmezlerinden.

Vichy Ideal Soleil Spf güneş kremi fiyatları ortalama 200 TL civarında. Kullanıcı yorumları ve markanın kendini dünya çapında ispatlamış olması ile rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir güneş kremidir.

6. Sebamed Güneş Kremi

Sebamed Sun Care 50 Faktör Güneş Losyonu; Mikro pigmentler ile birlikte 50 faktör UVA ve UVB koruması sağlayan krem, güneşin zararlı ışınlarını filtreliyor. İdeal koruma vadederek cildi tahrişlere karşı koruyor. Sebamed 50 faktör güneş kremi, güneş yanıklarını önlemenin yanı sıra cildin yaşlanmasına, lekelenme ve kırışmasına neden olan ışınları da süzmektedir.

Sebamed Güneş Kremi 50 faktör aynı zamanda E vitamini ile cildin yenilenmesine yardımcı oluyor. Provitamin B5 desteği cildi canlandırıyor. Her cilt tipi için uygun olan krem sebum dengesini bozmuyor. Gözenekleri tıkamayan Sebamet güneş kremi, Bisabolol  içeriği ile hassas ciltler için güneş kremi olarak da kullanılabiliyor. Su bazlı güneş kremidir.

Sebamed Sun Care 50+ Güneş Losyonu ortalama fiyatı 150 TL civarındadır. Sebamed güneş kremi fiyatının uygunluğu ve sağladığı yüksek koruma ile en iyi güneş kremi olarak gösterilenler içerisindedir.

Online satış mağazalarından Sebamed 50 faktör güneş kremini temin edebileceğiniz gibi size en yakın Gratis güneş kremi veya watsons güneş kremi reyonlarından da uygun fiyata kolayca satın alabilirsiniz.

Ayrıca sebamed bebek güneş kremi de çocuk güneş kremi kategorisinde çok memnun kalınan markalardandır. Sebamed güneş kremi kullananların yaptığı yorumlara bakıldığında tam bir fiyat performans ürünü olduğunu görebilirsiniz.

7. Bidoderma Güneş Kremi

Bioderma Photoderm Spot SPF 50 Faktör Güneş Kremi; en büyük özelliklerinden birisi leke sorunu yaşayan ciltler için UVA ve UVB ışınlarına karşı hücreden başlayan yüksek koruma sağlamasıdır.

Bidoderma güneş kremi 50 faktör; eriyen ve renksiz dokusuyla geride yağlı bir tabaka bırakmaz. Nemlendirici etkili kremsi dokuya sahiptir. Formülündeki hücresel Bioprotection formülü sayesinde zararlı UV ışınlarına ( güneş yanığı, güneş alerjisi vb.) gibi karşı hücrelerin korunmasına ve cildin erken yaşlanmasını önlemeye destek olur. Kullanım esnasında gözenekleri tıkamaz.

Bioderma Photoderm Spot SPF 50 faktör Güneş Kremi fiyatı ortalama 250 TL civarındadır. Çok yüksek sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmesi ve memnuniyet seviyesi ile en iyi güneş kremi kategorimizde yer almayı başarmıştır.

Ayrıca Bioderma 50 faktör güneş kremi çeşitlerinden, bebekler için güneş kremi ve çocuklar için güneş kremi seçenekleri ile de temin edebilirsiniz.

8. Avene Güneş Kremi

Avene Sunsimed Güneş Kremi; eğer çok hassas bir cilt yapınız var ise, cildinizde sık sık sivilcelenmeler oluyorsa tam size göre diyebilirim. Doktorların önerdiği en iyi güneş kremi olarak da hassas ciltler için tavsiye edilmektedir.

Güneş ışınları koruması yanında tahriş olmuş ciltlerde yatıştırıcı etkisi de bulunmaktadır. Cildin yaşlanmasına karşı özel formüller içermektedir. Avene güneş kremi; Paraben içermez, nemli bir his bırakmaz.

Avene güneş kremi bu üründe çok yüksek koruma faktörüne sahiptir. Tüm cilt tipleri kullanabilir ancak kullanıcı yorumlarına bakıldığında güneşe karşı hassas cilt yapısına sahip veya alerjik cilt yapısı olanlar tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Avene 50 faktör güneş kremi çeşitlerine bakıldığında, çocuklar için güneş kremi ve bebekler için güneş kremi kategorisinde de oldukça başarılı diyebiliriz. Stick güneş kremi arayanlar için de iyi bir seçenektir.

Avene Sunsimed güneş kremi 50 faktör fiyatı ortalama 250 TL civarındadır. Online olarak da kolayca ulaşabileceğiniz Aven güneş kremi kullananlar tarafından yüksek puan almıştır. Bu yüzden en iyi yüz güneş kremi listemizdeki kaliteli markalardan birisidir.

9. NIVEA Güneş Kremi

Nivea Sun Koruma&Nem Nemlendirici Güneş Spreyi Gkf 50; en çok kullanılan güneş kremi ürünlerindendir. Nivea kalitesi zaten tartışmasız herkes tarafından kullanılan ve beğenilen markalardan. Çocuk güneş kremi, bronzluk veren güneş kremi veya koruyucu güneş yağı kategorilerinde de oldukça zengin ürün yelpazesi var.

Nivea 50 faktör güneş kremi özellikleri şunlardır; suya karşı dayanıklılık, 50 faktör çok yüksek koruma, vücudun güneş ışınlarına karşı korunması ve nem dengesini sağlama gibi.

Nivea güneş kremi 50 faktör; ciltte ferah ve serinletici etki bırakması, ipeksi his oluşturması, kokusu ve uzun süre etkili olması sebebiyle en iyi güneş kremlerinden birisidir. Hassas ciltler için güneş kremi olarak da çocuklar için güneş kremi olarak da rahatlıkla kullanılabilir. 

Nivea güneş kremi fiyatı bu üründe 200 ml için yaklaşık olarak 250 TL civarındadır. Diğer bir özelliği ise Gratis güneş kremi, watsons güneş kremi reyonlarından, birçok market veya kozmetik ürün satışı yapan mağazadan kolayca temin edilebilmesidir. Nivea 50 faktör güneş kremi ülkemizdeki belki de en çok satılan güneş kremi diyebilirim.

Nivea güneş kremi 50 faktör; bebek güneş kremi, çocuk güneş kremi ve yağlı cilt tipleri için güneş kremi kategorilerinde de oldukça beğenilen ve kullanılan bir markadır.

10. PROCSIN Güneş Kremi

Procsin güneş kreminin en büyük özelliği fiyat uygunluğu diyebilirim. Bu yüzden en çok tercih edilen güneş kremi markalarından birisidir.

PROCSIN Güneş Kremi Yüz&Vücut SPF 50 özelliklerinden bahsetmek gerekirse. Yüksek güvenlikli güneş koruması, güneş lekeleri ve çil oluşumuna karşı etkilidir. Hızlı emilime sahip bu ürün, suya karşı dayanıklı ve beyazlık bırakmayan formüle sahiptir. Makyaj yapanlar için Procsin güneş kremi makyaj altı baz olarak da kullanılabilir. Yüz için güneş kremi kullananların da ilk tercihlerindendir.

Ayrıca Trendyol güneş kremi veya hepsiburada güneş kremi kategorisinde en çok satılan güneş kremi markası arasındadır.

PROCSIN Güneş Kremi fiyatı ortalama 60 TL civarlarında. Özellikleri ve fiyatıyla en iyi yüz güneş kremi önerilerinden birisidir.

11. SİNOZ Güneş Kremi

Sinoz güneş kremi tüm cilt tipleri için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. En iyi güneş kremi markası arasında göstermemizin sebebi kullanıcılarından aldığı tam puan diyebilirim. Sinoz güneş kremi fiyatı ve özellikleri ile Trendyol güneş kremi kategorisinde en çok satılan 2.ürün olmayı başarmıştır.

Şimdi Sinoz SPF 50 faktör Yüz Güneş Kremi özellikleri nelerdir ona bir bakalım.

Sinoz güneş kremi; tek ton ve pürüzsüz cilt görünümü için özel olarak geliştirilmiş formüle sahiptir. Tahriş önlemesi için Panthenol yani B-5 vitamini bulunur. Ciltteki nemi tutma kapasitesini arttırmak amacıyla formülüne üre eklenmiştir. Zerdeçal Özü ile cildin aşırı renk pigmenti üretmemesi amaçlanmıştır. Cildin daha canlı yapıda olması için formülünde E vitamini bulunur. Yüz için güneş kremi arayanların favori ürünlerindendir.

Sinoz Güneş Kremi fiyatı ortalama 100 TL diyebiliriz. Özellikleri ve sinoz güneş kremi kullananların yaptığı geri dönüşlere bakıldığında güneş kremi önerileri listemize girmeyi hak etmiştir.

12. Missha Güneş Kremi

Missha güneş kremi pembe; cilt tonunu eşitlemek isteyenler veya pürüzsüz bir görünüme kavuşmak isteyenlerin vazgeçilmezlerinden. Pembe renkli güneş kremi olan missha güneş kremi daha çok açık tenliler tarafından tercih ediliyor. Yine yaptığımız araştırmada yağlı ciltler için güneş kremi arayan ve kullanan kişilerin memnuniyet seviyeleri daha yüksek görünüyor.

Missha Cildi Aydınlatan Güneş Koruyucu SPF50+ ürünü özelliklerine bakıldığında;

Güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlıyor. İçeriğindeki tahiti vanilya özü ile hassas ciltleri korurken aynı zamanda bakım yapılmasını sağlıyor. Papaya Meyvesi ve greyfurt özü sayesinde cilde yumuşaklık ve tazelenmiş hissiyatı veriyor. Yine dut çiçeği kompleksi sayesinde donuk yapıya sahip ciltler için canlılık kazandırıyor. Renkli güneş kremi arayanların vazgeçilmezlerinden diyebiliriz.

Missha güneş kremi pembe; cilde aydınlık görünüm kazandırarak, makyaj dayanıklılığını arttıran ve ciltte ağırlık yapmayan formüller içermektedir. Bu özellikleri sebebiyle en iyi güneş kremi markalarından birisidir.

Missha güneş kremi fiyatı da beklentileri karşılıyor. Ortalama 200 TL gibi bir ücret ile satın alabilirsiniz.  Missha güneş kremi yorumlarına bakıldığında güneş kremi tavsiye listemize girmeyi hak ediyor.

13. Dermoskin Güneş Kremi

Dermoskin güneş kremi; tüm cilt tiplerine uygun olmasına rağmen özellikle çok hassas cilt yapısına sahip kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Hassas cilt yapısına sahip birçok kişi için doktorların önerdiği en iyi güneş kremi tavsiyelerinin başında geliyor.

Dermoskin Ultra Face Protection SPF 97 faktör güneş kremi güçlü bir içeriğe sahip. Güçlü yeni jenerasyon filtrelerin kullanılması ile ciltteki DNA hazarlarını önler ve DNA onarımını destekler.

Dermoskin güneş kremi cildi beyazlatmayan, yağlı olmayan yapısı sayesinde ciltte ipeksi bir dokunuş sağlar. Suya ve tere karşı dayanıklıdır. Dermoskin güneş kremi yorumlarına bakıldığında özellikle çok hassas cilde sahip kişilerin oldukça memnun kaldığı görülüyor. Sivilce yapmaması, vücut emilimin çok hızlı olması ve güneş ışınlarına karşı uzun süre etkili koruması ile en iyi yüz güneş kremi tavsiyelerimiz arasındadır. Yağlı ciltler için güneş kremi seçeneklerimizin de başında gelmektedir.

Dermoskin güneş kremi 50 faktör; çocuklar için güneş kremi veya bebekler için güneş kremi arayanlar için de iyi seçenekler sunmaktadır. Ürünlerine online satış sitelerinin bebek güneş kremi yada çocuk güneş kremi kategorilerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Dermoskin güneş kremi fiyatı online satış mağazalarında ortalama 140 TL civarındadır. Fiyat, özellikleri ve dermoskin güneş kremi yorumları göz önünde bulundurulduğunda tereddüt etmeden alabileceğiniz bir ürün diyebilirim.

14. Mustela Güneş Kremi

Yenidoğandan itibaren, bebekler ve tüm aile Mustela güneş kremini rahatlıkla kullanabilir. Organik Avokado içeren yüksek koruma faktörü ile özellikle bebekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır.

Mustela güneş kremi; parfüm içermeyen yapısı ve Avokado yağı ile bebek ciltlerinde dahi cildin onarımına ve korunmasına yardımcı olabilmektedir. Ayrıca içeriğindeki E vitamini sayesinde hücrelerde güçlü koruma oluşturur. Mustela bebek güneş kremi ürünü ise çocuklu ailelerin ilk tercihlerindendir. Eğer stick güneş kremi arayanlardan iseniz sizin için de ürünleri mevcuttur.

Mustela güneş kreminin diğer önemli özellikleri ise; suya, toza, tere ve sürtünmelere karşı dayanıklı olmasıdır. Hipoalerjeniktir ve cildi yumuşak tutarken yapışkan hissi bırakmamaktadır.

Özellikle çocuklu aileler tarafından çok kullanılmaktadır. Mustela bebek güneş kremi yorumlarına bakıldığında kullananların çok memnun olduğu görülmektedir. Mustela güneş kremi fiyatı ortalama 100 ml için 200 TL civarında.

15. Heliocare Güneş Kremi

Heliocare Color Spf 50 Gelcream Light ürünü en çok tercih edilen güneş kremi markalarındandır. Tüm cilt tipleri için uygun olması, cildi parlak bir yapıya kavuştururken aynı zamanda renk tonunu eşitlemesi en çok beğenilen özelliklerindendir.

Heliocare güneş kremi özellikleri; 50 faktörlük yüksek koruma sağlar. Cilt renginin korunması, lekelerin önlenmesi, güneş ışınlarına karşı cilde yüksek koruma sağlaması, cildi nemlendirmesi ve güneş hasarlarının önlenmesi ve onarımı sayılabilir.  Heliocare renkli güneş kremi yorumları incelendiğinde kullanıcılar tarafından en iyi güneş kremi markası arasında olduğu görülmektedir.

Heliocare güneş kremi fiyatı online satış sitelerinde ortalama 220 TL civarlarındadır. Trendyol güneş kremi kategorisinden veya hepsiburada güneş kremi kategorisinden rahatlıkla heliocare renkli güneş kremi 50 faktörü satın alabilir ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

16. Daylong Güneş Kremi

En iyi güneş kremi markası olarak gösterebileceklerimizden birisi de Daylong güneş kremidir. Daylong güneş kremi yorumlarından da anlaşılacağı üzere hızlı emilimi, beyaz leke bırakmaması, yapışkanlık hissi oluşmaması ve yüksek koruyuculuğu tercih edilme nedenleridir.

aylong Extreme Lotion Spf 50 faktör güneş losyonu özelliklerine bakıldığında;

Yüsek koruma faktörü ile hassas ciltlere karşı koruma sağlar. Cilt yaşlanmaları ve hücre hasarlarına karşı önleme ve koruma görevi görür. Daylong extreme güneş kremi suya ve terlemeye dayanıklıdır. İçeriğinde aloevera ve E vitamini bulunması sebebiyle cildinizi besler. İçerdiği formüller sayesinde yağlı ciltler için güneş kremi seçeneklerinin başında gelir.

Daylong 50 faktör güneş kremi fiyatı 100 ml için yaklaşık olarak 300 TL civarlarındadır. Daylong extreme güneş kremine Trendyol güneş kremi veya hepsiburada güneş kremi kategorilerinden ulaşabileceğiniz gibi, eczane ve kozmetik ürün satışı yapan mağazalardan da rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Ayrıca çocuklar için güneş kerimi ve bebekler için güneş kremi kullananlar tarafından da Daylong güneş kremi 50 faktör çeşitlerinin çok tercih edildiğini belirtelim.

17. Celenes Güneş Kremi

Alkol, paraben ve mineral yağ içermeyen formülü ile tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür Celenes güneş kremi. Mineral ve organik güneş filtreleri sayesinde zararlı güneş ışınlarına karşı cildinize tam koruma sağlar.

Celenes By Sweden Herbal Dry Touch Yüksek Korumalı Fluid 50 Spf Güneş Koruyucu Krem en çok tercih edilen güneş kremi markalarından birisidir. Hafif dokusu, suya dayanıklılığı, güneş leke ve yanıklarına karşı etkili önleyici formülü öne çıkan özellikleridir. Yağsız güneş kremi arayanların vazgeçilmezlerindendir. Celenes güneş kremi yorumlarına bakıldığında memnun kalma oranı çok yüksek seviyelerdedir.

Celenes güneş kremi fiyatı ortalama 120 TL civarlarındadır. Ürün watsons güneş kremi, rossmann güneş kremi, gratis güneş kremi reyonlarından kolaylıkla ve uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

18. Roc Güneş Kremi

Roc Leke Karşıtı Güneş Bakım Kremi Spf 50 gerçekten pahalı bir ürün ancak ciltte leke problemi olan kişiler tarafından en çok tercih edilen güneş kremi diyebilirim. Kısa sürede ciltteki lekelerin azaldığını görebilirsiniz. Ayrıca cildinizde canlı bir görüntü oluşmasını sağlıyor. Lekeli ciltler için güneş kremi arayanların ilk tercihlerinin başında gelir.

Roc güneş kremi özellikleri C vitamini bakımından zenginleştirilmiş yüksek koruma sağlayan formüller içerir. Beyaz leke, yağlı yapışıklık hissi bırakmaz. Leke karşıtı güneş kremidir. Cilt tonunuzu eşitler ve suya, tere karşı dayanıklıdır. Roc güneş kremi fiyatları 50 ml bu ürün için ortalama 400 TL civarlarındadır.

Roc güneş kremi yorumları fiyat yüksekliği ile eleştirilmesine rağmen cildinize sağladı fayda sebebiyle yüksek bir memnuniyete sahiptir. Ürünü gratis güneş kremi veya watsons güneş kremi reyonlarından uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Yine trendyol güneş kremi veya hepsiburada güneş kremi kategorilerinden de kullanıcı yorumlarını inceleyerek satın alabilirsiniz.

En iyi güneş kremlerini listelerken; özellikleri, kullanıcıların güneş kremi yorumları ve memnuniyet seviyeleri, ürüne ulaşım kolaylığı, fiyat-performans açısından yapılan değerlendirmeler, doktorların önerdiği güneş kremleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. 

Listemizdeki ürünlere Trenyol güneş kremi, Hepsiburada güneş kremi kategorilerinden, Gratis güneş kremi, watsons güneş kremi reyonlarından veya eczanelerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yaşama dair paylaşımlarımın yanında ofis ve iş dünyasına yönelik de işinize çok yarayacak bilgiler sunmaya çalıştım. Bunlardan bazıları ise Sanal Ofis Nedir ve Hazır Ofis Nedir paylaşımlarımdır. Türkiye’deki en iyi sanal ofis ve hazır ofis firmalarını burada bulabilir ve kiralayabilirsiniz. 

Hakkımda

Tüm ziyaretçilere merhabalar!

Ben Haktan Atasoy. SanalOfisRehberi'nin kurucusuyum.

Ofisler ve iş dünyasına ait bildiklerimi paylaşmak amacıyla bu websitesini kurdum. Aklınıza takılan sorular için sayfaların altında yer alan yorum kısmını kullanabilir ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak bana mail gönderebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde cevap veririm.

Yorum yapın