Anasayfa » Trendyol Kurye Nedir [Trendyol Express ve Trendyol GO Başvuru]

Trendyol Kurye Nedir [Trendyol Express ve Trendyol GO Başvuru]

Trendyol; şuan itibariyle 30 milyonun üzerinde müşteri sayısı ile ülkemizdeki en büyük e-ticaret sitesidir. Kurulduğu 2010 yılından buyana sürekli kendilerini geliştirmiş ve hizmet alanını oldukça genişletmiştir.

Başta moda alanında hizmet sunuyordu. Ancak şuanda elektronik, kozmetik, mobilya, gıda ve anne-çocuk gibi bir çok kategoride ürün satışı bulunmaktadır.

Ürün yelpazesinin ve müşteri sayısının çok olmasından dolayı kendi taşıma ağını oluşturması zorunluluk haline gelmiştir. Trendyol Express ve Trendyol GO ile sipariş edilen ürünlerin müşterilerine en hızlı şekilde ulaştırılması hedeflenmektedir. Bunda da oldukça başarılı olduklarını söyleyebiliriz.

Bu Yazının Alt Başlıkları Neler?

Trendyolun herkes tarafından güvenilir bir şirket haline gelmesi ile Trendyol Kurye başvuruları, Trendyol Kurye şartları ve maaşları da en çok araştırılan konular arasına girmiştir. Çünkü kurye sektöründe minimum sermaye ile oldukça büyük bir iş istihdamı sağlamaktadır.

Bu yazımızda size trendyol kendi aracıyla kurye olmak için ne yapmalı? Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır? Trendyol kurye başvurusu nasıl yapılır ve Trendyol Kurye şartları nelerdir? gibi tüm merak edilenleri detaylı olarak açıklayacağım.

Ayrıca yazımızı okuduğunuzda;

Trendyol Express nedir? Trendyol express motorlu kurye veya trendyol express araçlı kurye olarak mı başvurmalıyım?

Trendyol GO nedir ve  motosikletli kurye olarak mı başvurmalıyım?

Daha detaylı bilgi sahibi olabilecek ve doğru karar verebileceksiniz.

Trendyol Kurye Nedir

Trendyol, aldığı binlerce siparişi en kısa zamanda müşterilerine ulaştırmayı anlaştığı kuryeler aracılığıyla başarabilmektedir. Dolayısıyla ürün yelpazesi ve müşteri sayısı çoğaldıkça, kurye ihtiyacı da artmaktadır. Peki trendyol kurye ne demek, trendyol express ne demek ve  trendyol go ne demek?

Trendyol Kurye Nedir; Motosiklet, hafif ticari araç veya kamyonet sahiplerinin gerekli şartları taşıması ve trendyol ile anlaşması halinde kargo toplama veya tesliminde görev almasıdır. Trendyol adına teslim ettiğiniz veya teslim aldığınız paket sayısına göre maaşınız belirlenir.

Ancak Trendyol Express kurye olmak ile Trenyol GO kurye olmak farklı kavramlardır. Bu yüzden Trendyol kendi aracıyla kurye olmak isteyenler başvuru yapacağınızda hangisini seçeceğinize iyi karar verin.

Trendyol Express Nedir? Trendyol Express kurye olmak; aracınız ile trendyol.com üzerinden satılan ürünlerin müşterilerine teslimatının yapıldığı veya satılan ürünlerin satıcılardan toplandığı iş modelidir. Taşıyıcı mı veya Toplayıcı mı olacağınıza siz karar vererek ilgili bölümden başvuru yapabiliyorsunuz.

Eğer trendyol express toplayıcı olmak istiyorsanız ticari araç veya kamyonetiniz ile çalışabiliyorsunuz.

Eğer trendyol express taşıyıcı olmak istiyorsanız bu durumda motorsiklet veya hafif ticari araç ile çalışabiliyorsunuz. Yani trendyol express motorlu kurye olarak çalışma imkanınız da bulunmaktadır.

Trendyol Go Nedir? Trendyol GO kurye olmak; anlaşmalı market, restoran ve mağazaların siparişlerini kendi motosikletleri ile teslim alarak sipariş veren müşterilere ulaştırdıkları kurye modelidir.

Bu yüzden Trendyol araçlı kurye mi, Trendyol motorlu kurye olarak mı çalışmak istiyorsunuz? Hangi iş modelini seçeceğinizi araştırıp karar vermelisiniz.

Merak etmeyin yazımızın devamında trendyol kurye maaşları ve trendyol kurye çalışma saatleri hakkında tüm merak ettiklerinizin cevabını bulabileceksiniz!!!

Ayrıca Trendyol Express ve Trendyol GO için ayrı ayrı açıklamalarda bulundum. Böylece karar vermeniz daha kolay olacaktır.

Trendyol Express Araçlı Kurye

Bu bölümde Trendyol Express ile anlaşarak işe başlayan Araçlı Kurye hakkında tüm merak edilenlerin cevabını bulabileceksiniz.

Trendyol kendi aracıyla kurye olanlar ne kadar kazanır, maaşları nasıl hesaplanır, trendyol kurye çalıma saatleri, başvuru aşaması gibi her konuda detaylı açıklamalarda bulundum.

Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanır

Bir işe başvurmadan önce ne kadar kazanacağınızı bilmek en büyük hakkınız. Bu yüzden başvuru şartlarından önce trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır açıklamakta fayda var.

Trendyol kurye maaşları;  kendi aracınızla dağıtmış olduğunuz paket sayısı üzerinden belirleniyor. Aracınızın genel masrafları, sigorta ödemeleri, yakıt ve yemek gibi masraflar Trendyol tarafından ödenmiyor. Bu giderler size ait olmaktadır.

Buna rağmen Trendyol araçlı kurye maaşları; giderler düştükten sonra çalışma performansınıza göre aylık 12.000 TL ile 20.000 TL arasında olabilir. Kısacası ne kadar çok paket teslimi yaparsanız maaşınız da o oranda artacaktır.

Şimdi trendyol araçlı kurye maaş hesaplama 2023 nasıl yapılır birlikte göz atalım.

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları 2023

Öncelikle Trendyol Express’e yaptığınız başvuru onaylandıktan sonra, mülakat aşamasında size şahıs şirketinizi kurmak ve aracınız yok ise aracınızı ayarlamanız için bir ay gibi bir süre verilebiliyor.  Sonrasında teslimat bölgeniz belirleniyor. Size belirlenen bölgede paketleri teslim ederek işe başlıyorsunuz.

Peki 2023 yılı Trendyol Kurye Maaşları Hesaplama nasıl yapılıyor? En çok kafa karıştıran konulardan birisine de açıklık getirelim.

Trendyol Express araçlı kurye olarak çalışıyorsanız daha önce teslim ettiğiniz paket başına ücret verilerek maaşınız belirleniyordu. Ancak bu maaş olarak tatmin etmeyince Trendyol şöyle bir uygulama başlattı.

100 civarı paket teslimi yapan bir kurye ortalama net 9.000 TL gibi bir maaş alıyordu. Ancak Trendyol kuryelere destek vermek amacıyla İş Ortağı Destek Paketi kapsamında 100 paket altında teslimat yapsa dahi 12.500 TL net maaş veriyor.

Eğer kuryenin performansı yüksek ve 100 paket üzerinde teslimat yapıyorsa o zaman 12.500 TL maaşına ek olarak fazladan teslim ettiği paket başına ekstra ücret maaşına ekleniyor.

Fakat bu maaştan aracın masrafları, sigorta, yakıt ve yemek parası gibi giderleri düşmeniz gerekiyor. Çünkü o masraflar size ait.

Trendyol Araçlı Kurye Teslimat Yapacağı Paket Sayısı Nasıl Belirleniyor

Kuryelerin kaç paket teslim edeceği, çalıştığı bölgedeki teslim edilmesi gereken paket sayısının o bölgede çalışan kurye sayısına bölünmesi ile tespit ediliyor. Böylece o bölgede çalışan tüm kuryelere iş yükü eşit bir şekilde dağıtılmış oluyor.

Trendyol Araçlı Kurye Çalışma Saatleri 2023

Pazar günleri çalışmadığınızı hemen belirtelim. O gün tatilsiniz. Diğer günlerde ise hangi saatlerde çalışmak istediğiniz size kalmış. Yani kendi işinizin patronu olduğunuzu söyleyebiliriz. Trendyol kurye çalışma saatlerinizi ve izin gününüzü kendiniz belirliyorsunuz.

Trendyol Araçlı Kurye Ortalama Kaç KM Yapıyor

Her kurye kendi bölgesinde teslimat yapmaktadır. Yaptığımız araştırmalarda örneğin 120 adet kargo teslimatı için ortalama 30 ile 50 km arasında yol gitmektedir.

Çünkü her bir paket teslimi için yol gitmesi söz konusu değil. Çoğu zaman bir site içerisinde birden fazla paket teslimatı veya birbirine yakın birkaç site içerisinde paket teslimatı yapılmaktadır. Buda araç ile yapılacak km mesafesini düşürmektedir.

Trendyol Araçlı Kurye İçin Hangi Araçlar Kullanılır

Şu kısım net aracınızın arkası kesinlikle camlı olmayacak. Araç modeliniz veya markanız ne olursa olsun arkası camlı olursa kabul edilmiyor.

Tavsiye; eğer aracınız yok ise trenyol araçlı kurye başvurusu yapmanızda yine de bir sakınca yok. Başvurunuzu yapabilirsiniz. Hatta aracı olmayanlar için başvurunuz onaylanmadan, iş kesinleşmeden araç almamaları tavsiye ediliyor. Çünkü Trendyol Express başvurunuz onaylandığında mülakat aşamasında size araç almanız ve evraklarınızı tamamlamanız için 1 aya kadar süre tanıyorlar.

Trendyol Kurye Şartları;

 • Aracınızın 5 yaşının altında olması,
 • Kapalı kasa ve 3 m3 hafif ticari araç olması
 • Sizin adınıza ruhsat kayıtlı olması veya sizin adınıza kiralanmış olması

Tavsiye; Trendyol araçlı kurye için en çok tercih edilen Fiat Doblo veya Doblo Maxi, Dacia Dokker, Opel Combo, Citroen Berlingo veya Peugeot Partner gibi araçlardır.

Trendyol Araçlı Kurye Teslimatında Aracımda Başkasını Çalıştırabilirmiyiz

Araç sizin üzerinize, Trenyol ile sözleşmeyi siz yaptınız. Peki kargoların teslimatını sizin aracınızla bir başkası yapabilir mi? En çok merak edilen konulardan birisi de budur.

Eğer sizin aracınız ile teslimat yapacak kişinin sigortasını kurduğunuz şahıs şirketiniz üzerinden yaparak çalışan olarak gösterirseniz bu durumda o da sizin adınıza paket teslimatı yapabilir. Yani eşinizi veya bir arkadaşınızı sigortasını yapmak kaydıyla yanınızda çalıştırabilirsiniz.

Trendyol Araçlı Kurye Çalışma Maliyetleri (Aylık Olarak)

Aracınızın olduğunu varsaydığımızda,

 • Bağkur 1.910 TL
 • Muhasebe Ücreti 300 TL
 • Araç Yakıtı 2.500 TL
 • Araç Sigortası 400 TL
 • Yemek 1.500 TL
 • Motorlu Taşıtlar Vergisi 300 TL
 • Araç Bakım 400 TL olmak üzere ortalama TOPLAM 7.500 TL civarındadır.

Tavsiye; Eğer 30 yaşından gün almamışsanız ve diğer başvuru şartlarını taşımanız halinde Genç Girişimci Desteği alabilirsiniz. Böylece 100.000 TL ye kadar faizsiz kredi, vergi muafiyeti ve BAĞ-KUR desteği gibi imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Dilerseniz İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar Hangileri, KOSGEB Destekleri Neler, Devlet Destekli İşyeri Açma Kredisi Var mı gibi tüm sorularınızın yanıtı için İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar isimli yazımızı inceleyebilirsiniz. Size çok faydası olduğunu göreceksiniz.

Trendyol Araçlı Kurye Başvuru Şartları Nelerdir

Trendyol Araçlı Kurye Başvuru Şartları Şunlardır;

 • 18 yaşından büyük olmak
 • Çalışacağınız araçla ilgili yeterli sürücü belgesine sahip olmak
 • Araç ruhsat sahibi olmak (Eğer aracınız yok ise yine de başvuru yapabilirsiniz. İleriki aşamalarda size araç almanız için 1 ay gibi bir süre tanınacaktır)
 • Psikoteknik Belgesi
 • SRC 4 Belgesi (Mesleki Yeterlilik Belgesi)

Trendyol Kurye Başvuru Nasıl Yapılır

Trendyol Kurye Başvuru yapabilmeniz için trendyolexpress.com sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Çünkü başvurular online olarak alınmaktadır.

Burada İş Ortağımız Olun isimli bölüme tıklayarak giriş yapıyorsunuz. Karşınıza aşağıda resimde görüldüğü gibi;

Taşıyıcı Olmak İstiyorum ( Trendyol.com üzerinden satılan ürünlerin müşterilere teslimatının yapıldığı kurye modelidir)

Toplayıcı Olmak İstiyorum ( Trendyol.com üzerinden satılan ürünlerin satıcılardan toplandığı kurye modelidir) şeklinde iki seçenek geliyor.

Taşıyıcı olarak çalışmak istiyorsanız;

 • Motosiklet ile taşıyıcı olmak istiyorum
 • Hafif Ticari ile taşıyıcı olmak istiyorum bölümlerinden birisini seçiyorsunuz.

Aşağıda resimde görüldüğü gibi ekranınıza başvuru formu geliyor. Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurup formu gönder butonuna tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Toplayıcı olarak çalışmak istiyorsanız;

 • Ticari Araç ile toplayıcı olmak istiyorum
 • Kamyonet ile toplayıcı olmak istiyorum bölümlerinden birisini seçiyorsunuz.

Yine yukarıdaki resimde belirttiğimiz gibi ekranınıza başvuru formu geliyor. Bu formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ortalama bir hafta içerisinde size kurye eğitimi için bilgilendirme yapılır. Eğitimi tamamlamanızın ardından Mülakat aşamasına geçilir ve mülakatınızın olumlu sonuçlanması ve aracınızı temin etmenizin ardından işe başlamış olursunuz.

Trendyol Araçlı Kurye Yorumları

Çalışacağınız saatleri seçmek, çalışacağınız bölgeyi seçmek, kendi aracınızla kendi işinizin patronu olmak güzel. Trendyol araçlı kurye yorumları bu anlamda pozitif görünüyor.

Artan akar yakıt ve araç fiyatları her ne kadar çalışanları üzse de, Trendyol un 12.500 TL lik garanti maaş paketi memnun edici.

Trendyol araçlı kurye yorumları ve youtube röportajlarına bakıldığında şirkete duyulan güven, çalışma koşulları, verilen destekler rakiplerine göre en çok tercih edilme sebeplerinden birisi olmuş.

Trendyol GO Motosikletli Kurye

Bu bölümde Trendyol GO başvuru hakkında tüm merak edilenlerin cevabını bulabileceksiniz. Ne kadar kazanır, maaşları nasıl hesaplanır, çalıma saatleri, başvuru aşaması gibi her konuda detaylı açıklamalarda bulundum.

Öncelikle şunu belirtelim. Trendyol GO motosikletli kuryenin, Trendyol Express araçlı kuryeden farkı Trendyol GO ile anlaşma yapmış market, restoran ve mağazaların trendyol go siparişlerinin motosikletli kurye tarafından teslim edilmesidir.

Trendyol GO kuryenin en çok tercih edilmesinin sebepleri nedir derseniz?

 • Trendyol Go Çalışma saatlerinin esnek olması,
 • Esnaf kurye iş modelinde güven vermesi,
 • Bir motosiklet sahibi olarak kolay yoldan iş kurma fırsatı sağlaması
 • Tatmin edici bir maaş imkanı gibi nedenler sayılabilir.

Trendyol Go Motosikletli Kurye Ne Kadar Kazanır

Trendyol motorlu kurye maaşınız;  kendi motosikletiniz ile dağıtmış olduğunuz paket sayısı üzerinden belirleniyor. Motosikletin yakıt, bakım, sigorta gibi masrafları ile sizin sigorta, yemek gibi masraflarınız Trendyol tarafından ödenmiyor. Bu giderler size aittir.

Trendyol  GO kurye maaşları; giderler düştükten sonra çalışma performansınıza göre aylık net 10.000 TL ile 16.000 TL arasında olabilir. Tabi teslim ettiğiniz paket sayısı arttıkça maaşınız da o oranda artacaktır.

Şimdi Trendyol GO kurye maaşları 2023 yılı için nasıl hesaplanır ona bir göz atalım.

Trendyol GO Kurye Maaşları 2023

Trendyol Go Kurye Maaşları hesaplanırken teslim ettiğiniz paket başına ücret esas alınır ve onun üzerinden maaşınız hesaplanır. Ayrıca firmanın teslim ettiğiniz paket sayısı arttığında, paket büyüklüğünde, yoğun bölgelerdeki sipariş teslimlerinde ekstra olarak verdiği bonuslar var. Bu bonuslar da maaşınıza eklenmektedir.

Sabit Ücretler;

Paket başı 8 TL ücret ödenmektedir.

Kilometre başına ise 1.80 TL destek verilir.

Çoklu paketlerde ise ücret 5.50 TL olarak belirlenmiştir.

Bonus ve Destekler;

Teslim edilen paketin büyük olması durumunda paket başı 1 TL bonus,

Yoğun bölgelerde sipariş teslim edildiğinde paket başı 3 TL bonus,

Paket sayısı arttıkça örneğin 14 paket 70 TL veya 18 pakete 100 TL bonus,

% 9 indirim ile Trendyol ile anlaşmalı istediğiniz bir benzinlikten benzin alma imkanı gibi.

Yani ortalama günlük 10-12 saat çalışırsanız ve günlük 30 civarı paket teslim ederseniz bonuslarla birlikte aylık 15.000 TL civarında kazanabilirsiniz. Bu tutardan masraflarınızı düştüğümüzde 10.000 TL net maaşınız olabilmektedir.

Yazımızın devamında Trendyol motorlu kurye masrafları neler olabilir onlardan da bahsettim.

Trendyol GO Kurye Çalışma Saatleri 2023

Trendyol Go Kurye çalışma  saatleri 09:00 ile gece 01:00 arasında çalışma zamanını belirleyebiliyorsunuz. Çalışma saati seçme işlemi Trendyol Go SLOT SEÇME olarak ifade edilmektedir.

Haftalık 45 saatlik çalışma zorunluluğunuz var. Bu 45 saatlik zamanı hafta içerisine yaymak size kalmış. Yani Trendyol Go slot seçimini kendiniz yapabilirsiniz.

Eğer part time çalışacaksanız haftalık 20-22 saat arasında çalışmanız zorunlu. Bu zorunlu süreleri doldurduğunuzda isterseniz o hafta artık hiç çalışmayabilirsiniz.

Zorunlu çalışma saatleri dışında fazladan da çalışmaya devam edebilirsiniz. Yaptığımız araştırmada Trenyol Go paket teslim sayısı üzerinden verdiği bonusları kazanabilmek için çoğu kuryenin trendyol go çalışma saatlerini uzattığı görülmektedir.

Genel olarak Trendyol Go Kurye çalışanının günlük olarak 10-13 saat çalıştığını söyleyebilirim. Bunun sebebi de açıkladığım gibi daha fazla bonus kazanabilmek ve daha fazla paket teslimi yaparak maaşlarının artmasını sağlamaktır.

Trendyol Go Kurye Teslimat Yapacağı Paket Sayısı Nasıl Belirleniyor

Trendyolun anlaşmalı olduğu marketlere yakın olursanız ve telefonunuzun şarjı % 20 üzerinde olursa trendyol go sipariş paketi alma şansınız artıyor.

Yani anlaşmalı marketlere ne kadar yakın olur iseniz, trendyol sipariş paketi alma şansınız  ve doğal olarak kazancınız o kadar artıyor.

Trendyol GO Kurye İçin Hangi Araçlar Kullanılır

Özellikle ilk defa kurye olarak çalışacaklar için 50.000 TL civarı para verip sıfır motor almak yerine ikinci el motor almaları tavsiye ediliyor.

Motosiklet alacak paranız yok ise evrakları tam olduğu takdirde bir arkadaşınızın motosikleti ile de birkaç ay çalışabilir ve biraz para kazandıktan sonra motosikletinizi alabilirsiniz. Yine Trendyol go araçlı kurye olmak için motosiklet kiralayarak da çalışma imkânınız var bunu da unutmayın.

Trendyol go kaç cc motor ile başvurmalıyım? 

50 cc motosiklet kullananların en çok şikayetçi olduğu konu rampalarda zorlandıkları, hatta bazılarının motorunun yandığı ve 5-6 Bin TL civarında ekstra masraf çıktığı belirtiliyor. ( Ancak tercih sizin. Kullananlar da var)

Bu yüzden kurye işinde markadan ziyade özellik olarak 125 cc motorlar daha çok tavsiye ediliyor.

Yani trendyol go kaç cc motor olsun derseniz 125 cc motor en çok tercih edileni diyebilirim. 

Trendyol Go Araçlı Kurye Çalışma Maliyetleri (Aylık Olarak)

Aracınızın olduğunu varsaydığımızda,

 • Bağkur 1.910 TL
 • Muhasebe Ücreti 300 TL
 • Araç Yakıtı 2.000 TL
 • Yemek 1.500 TL
 • Araç Bakım ve diğer masraflar 800 TL olmak üzere ortalama TOPLAM 6.500 TL civarındadır.

Tavsiye; Eğer 30 yaşından gün almamışsanız ve diğer başvuru şartlarını taşımanız halinde Genç Girişimci Desteği alabilirsiniz. Böylece 100.000 TL ye kadar faizsiz kredi, vergi muafiyeti ve BAĞ-KUR desteği gibi imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Trendyol GO Kurye Şartları Nelerdir

Trendyol GO Başvuru Şartları Şunlardır;

 • 18 yaşından büyük olmak
 • Çalışacağınız araçla ilgili yeterli sürücü belgesine sahip olmak
 • Psikoteknik Belgesi
 • SRC 4 Belgesi (Mesleki Yeterlilik Belgesi)

Trendyol Go Kurye Başvuru Nasıl Yapılır

Trendyol Go Kurye Başvuru yapabilmeniz için trendyolgo.com sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Çünkü başvurular online olarak alınmaktadır.

Burada Hemen Başvur bölümünü tıklayarak başvuru formunun bulunduğu bölüme geliyorsunuz. Aşağıda resimde görüldüğü gibi;

Eğer trendyol go başvuru şartlarınız uyuyorsa başvurunuzu buradan yapıyorsunuz.

Formu eksiksiz bir şekilde doldurarak gönder butonuna tıklıyorsunuz ve başvurunuzu tamamlıyorsunuz.

Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra 90 dakikadan oluşan 4 video eğitim programı var online olarak bu eğitimleri tamamlamanız isteniyor. Eğitimi tamamlamanızın ardından size Trenyol Go tarafından dönüş yapılmasını bekliyorsunuz. Yoğunluk olması durumunda bazen bu geri dönüşler zaman alabiliyor. Bu yüzden başvurum olmadı veya beni almayacaklar gibi umutsuzluğa kapılmayın.

Size gelen davet mesajı sonrası mülakat için davet edilen adrese gitmeniz gerekiyor. Mülakatınız olumlu sonuçlanırsa motosikletiniz ile birlikte hemen işe başlayabiliyorsunuz.

Trendyol Go Kurye Başvurusu Hangi Şehirlere Yapılabilir

Trendyol Go Kurye Başvurusu yapabileceğiniz şehirler şuan için; trendyol go İstanbul ofisi, trendyol go Ankara ofisi, trendyol go İzmir ofisi, trendyol go Bursa ofisi, trendyol go Kocaeli ofisi, trendyol go Antalya ofisi, trendyol go Eskişehir ofisi, trendyol go Adana ofisi, trendyol go Mersin ofisi ve trendyol go Konya ofisidir. Trendyol go siparişleri şuan için bu şehirlerden yapılabilmektedir.

Yine en çok merak edilenlerden birisi de örneğin Trendyol Go Konya başvurusu için veya Trendyol Go Antalya başvurusu için o şehirde mi ikamet etmek gerekir? Evet başvurduğunuz şehirde ikamet etmeniz gerekiyor.

Trendyol GO Kurye Yorumları

Trendyol GO kurye yorumlarını araştırdığımızda genel itibariyle çalışanların memnun olduğunu söylemek mümkün.

Şirkete duyulan güven, çalışanlarına verdiği ekstra bonuslar ve destekler, çalışma saatlerinin esnek olması, az bir sermaye ile iş imkanına sahip olma gibi hususlar çok tercih edilme sebeplerinden.

Elbette her iş sektöründe olduğu gibi trendyol go kurye yorumlarında da memnuniyetsizliklerin olduğu görülmektedir. Ancak bunlar az sayıdadır.

Hakkımda

Tüm ziyaretçilere merhabalar!

Ben Haktan Atasoy. SanalOfisRehberi'nin kurucusuyum.

Ofisler ve iş dünyasına ait bildiklerimi paylaşmak amacıyla bu websitesini kurdum. Aklınıza takılan sorular için sayfaların altında yer alan yorum kısmını kullanabilir ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak bana mail gönderebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde cevap veririm.

Yorum yapın