Anasayfa » En İyi Robot Süpürge Tavsiyesi [Süpürge fiyatları ve özellikleri]

En İyi Robot Süpürge Tavsiyesi [Süpürge fiyatları ve özellikleri]

Siz işyerinizde çalışırken birisinin evi süpürmesi ne güzel olurdu değil mi? Eve geldiğinizde her yerin tertemiz olduğunu görmek artık hayal değil. Artık günümüz teknolojisi bize bu imkanı veriyor. Akıllı robot süpürgeler sizin istediğiniz saatte, siz evde iken veya dışarda iken evinizi tertemiz süpürebiliyor.

Özellikle de evinde evcil hayvan besleyenler için akıllı robot süpürgeler vazgeçilmezlerden biri olmaya başlamıştır. Çalışan annelerin de en büyük yardımcılarından birisidir robot süpürgeler. Bu yüzden bu yazımızda sizler için en iyi robot süpürge hangisi? Akıllı robot süpürge fiyatları ve özellikleri nelerdir? En memnun kalınan robot süpürge yorumları nasıl? paylaşmaya çalışacağız.

Böylece ihtiyacınız olan veya hayalinizdeki en iyi akıllı robot süpürge hangisi? Akıllı robot süpürge önerilerimizden hangisi mobilyalarınıza veya eşyalarınıza uygun?  Performansı nasıl veya şarjı ne kadar gidiyor? Acaba hangi robot süpürgesini almalıyım? gibi bir çok sorunun da cevabını bulabileceksiniz. Ayrıca en iyi akıllı robot süpürge karşılaştırma tablomuz da kısa sürede kolay bir şekilde robot süpürgeleri analiz etmenize katkı sağlayacaktır.

Bu Yazının Alt Başlıkları Neler?

En İyi Akıllı Robot Süpürge Markaları ve Modelleri Hangileri

Son zamanlarda öne çıkan ve en çok tercih edilen akıllı robot süpürge markaları ve modelleri şunlardan oluşmaktadır.

En İyi Akıllı Robot Süpürge Markası Sıralaması

Akıllı Robot Süpürge MarkalarıAkıllı Robot Süpürge Modelleri
Roidmi Robot SüpürgeRoidmi Eve Plus
Xiaomi Robot Süpürge Mi Robot Vacuum
Roborock Robot SüpürgeRoborock S7 Sonic Mopping
iRobot Robot SüpürgeiRobot Roomba j7
Viomi Robot SüpürgeViomi Alpha 2 Pro
Tefal Robot SüpürgeTefal X Plorer Serie 75 Mop
Lydsto Robot SüpürgeLydsto S1
Dreame Robot SüpürgeDreame D10 Plus
Ttec Robot SüpürgeTtec Robi Promaster
Fakir Robot SüpürgeFakir Robert RS 770

Akıllı Robot Süpürge Karşılaştırması

Hangi robot süpürgeyi almalıyım kararını verirken bazı kriterleri göz önünde bulundurmamız gerekir. Örneğin akıllı robot süpürge kaç saat çalışır, robot süpürge toz haznesi kapasitesi ne kadar, emiş gücü nasıl gibi. Bu yüzden akıllı robot süpürge karşılaştırma tablosunun seçiminizde faydalı olacağını düşünerek paylaşmak istiyorum. Böylece en iyi akıllı robot süpürge karşılaştırmasını daha kolay yapabilirsiniz.

Akıllı Robot Süpürge Karşılaştırma Tablosu

AKILLI ROBOT SÜPÜRGELEREMİŞ GÜCÜÇAL. SÜR.TOZ HAZ.SU HAZ.
Roidmi Eve Plus2.700 Pa250 dk.300+3L250ml
Xiaomi Mi Robot3.000 Pa278 dk.450 ml.200ml
Roborock S72.500 Pa180 dk.470 ml.300ml
iRobot Roomba j74.000 Pa75 dk.400 ml.600ml
Viomi Alpha 2 Pro4.000 Pa220 dk.320 ml.200ml
Tefal X Plorer2.700 Pa120 dk.400 ml.200ml
Lydsto S13.000 Pa180 dk.350+3L250ml
Dreame D10 Plus4.000 Pa150 dk.400+2,5L145ml
Ttec Robi Promaster2.700 Pa120 dk.600+2,8L350ml
Fakir Robert RS 7704.000 Pa150 dk.450 ml.250ml.

En İyi Robot Süpürge Hangisi

Akıllı robot süpürge yorumlarına bakarak, fiyat ve performans olarak robot süpürge kullanıcılarından tam not almayı başarmış en yeni modelleri listemize katmaya çalıştım. Umarım faydalı olur. 

Dilerseniz şimdi son teknoloji en iyi robot süpürge önerilerine yakından bakalım!!!  Böylece tüm özellikleri ile akıllı robot süpürge karsilastirması yapabilirsiniz. Ayrıca hangi robot süpürge daha iyi? Ya da hangi  akıllı süpürgeyi almalıyım sorularınıza da cevap bulabilirsiniz.

En iyi robot süpürge tavsiyesi listemiz şunlardan oluşmaktadır;

1) Roidmi Robot Süpürge

İyi ki almışım dedirtecek derecede memnun kalacağınız en iyi akıllı robot süpürge markalarından birisi Roidmi akıllı süpürgedir. Hangi robot süpürgeyi almalıyım diye araştırma yapıyorsanız. Yeni nesil süper toz toplama teknolojisine sahip modelini size tavsiye ederim. Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge tüm kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Eğer Roidmi Eve Plus yorumlarına bakarsanız memnuniyetin ne derece yüksek olduğunu görebilirsiniz.

Peki Roidmi Eve Plus özellikleri nelerdir? Hangi teknolojik donanımlara sahiptir? Hemen sizi bilgilendireyim.

En beğenilen robot süpürge özelliği kesintisiz temizliğe sahip olmasıdır. Yani temizlik yaptığı sırada toz hanesi dolsa dahi hiç bir ek müdahale gerektirmeden, şarj istasyonuna gider. Toz hanesini otomatik olarak boşaltır. Temizliğe kaldığı yerden devam eder. Ayrıca 250 ml’ lik su tankı ile tozları suya hapseder. Süpürge ve paspaslama yaparak üst düzey temizlik sağlar.

Hepimizin bildiği gibi akıllı robot süpürgelerde en önemli özelliklerden birisi de haritalamadaki başarısıdır. Roidmi Eve Plus; 4. nesil lazer tarama sistemine sahiptir. Böylece istenilen alanı hassas bir şekilde tarama yapar ve haritalandırır.

2700 Pa ile yüksek emiş gücüne sahiptir. Derinlik algılama sensörü sayesinde merdiven gibi boşlukları algılar ve düşmeyi önler. Akıllı yüzey algılama akıllı robot süpürge özelliklerinde önemlidir. Roidmi Eve Plus bu özelliği ile zemine göre otomatik vakum gücü uygular. Bu aynı zamanda şarjının daha uzun gitmesine de olanak tanır.

Otomatik şarj ünitesi bu modelde mevcuttur. Bu özelliği ile temizliği eğer bitirememişse, şarj istasyonunda kendisini şarj ederek temizliğe devam eder.

Yine en beğenilen akıllı robot süpürge özelliklerinden birisi de 2 cm’lik tırmanma becerisidir. Evinde küçük eşik bulunanlar için artık bunlar problem değildir. Telefonunuza yüklenecek uygulama ile Roidmi robot süpürgenize talimat verebilir ve istediğiniz alanın temizliğini sağlayabilirsiniz.

Bu kadar özelliğe sahip Roidmi Eve Plus fiyatı ne kadar derseniz. Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Akıllı Robot Süpürge fiyatı ortalama 11.000 TL civarındadır. Fiyatı ve performansı ile en iyi robot süpürge önerileri arasında gösterilmektedir.

2) Xiaomi Robot Süpürge

Xiaomi akıllı robot süpürge kullanıcılarını oldukça memnun etmeyi başarmış ve kendisini kanıtlamıştır. En yeni teknolojilerin kullanıldığı xiaomi robot süpürge modellerinden birisi de Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro’ dur. Özellikle yenilenen teknolojisi ile olağanüstü temizlik için dakikada 10 bin titreşim yapmaktadır. Yüksek frekanslı sonik titreşimle paspaslama özelliği ile xiaomi akıllı robot süpürge sert lekeleri dahi kolayca çıkarabilmektedir.

Yine en çok beğenilen robot süpürge isimlerinden olmasının bir sebebi de; yeni nesil LDS Lazer Navigasyon Sistemine sahip olmasıdır. Bu sayede karışık ortamlarda dahi hızlı ve verimli bir şekilde haritalamayı başarabilir. Ayrıca xiaomi robot süpürge birden fazla katı da haritalayabilmektedir.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro akıllı robot süpürge; 3.000 Pa’ lık yüksek emiş gücüne sahiptir. 3 süpürme paspas modu ve 4 emiş gücü ayarı ile toz ve kırıntıları çatlakların arasından dahi kolayca temizlenmesini sağlar. 

5.200 mAh pil gücüne sahip Mi Temizlik Robotu, sessiz modda iken yaklaşık 278 dakika çalışabilir ve 196 m2 alanı temizleyebilir. Yüksek güç modunda ise; 126 dakikaya kadar çalışabilir. Xiaomi akıllı süpürge yaklaşık olarak 93 m2 alanı temizleyebilir.

En iyi robot süpürge tavsiyesi listemize girmeyi başaran Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro fiyatı ise ortalama 9.000 TL civarındadır. Trendyol robot süpürge veya hepsiburada ropot süpürge kategorilerinde daha uygun fiyatlara da Xiaomi akıllı süpürgeyi satın alabilmeniz mümkün. 

3) Roborock Robot Süpürge

Roborock akıllı süpürge fiyatı size biraz yüksek gelebilir ancak özelliklerini göz önüne alırsanız belki de ilk tercihlerinizden birisi olabilir. Şimdi de en iyi robot süpürgelerden birisi olarak gösterilen Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge modelini inceleyelim.

Akıllı otomatik paspas kaldırma özelliği ve yoğun sonik paspas teknolojisinin birleştiği VibraRise sistemine sahip ilk Roborock Robot Süpürge modelidir. Ayrıca tamamen kauçuk ana fırçaya ve 2.500 Pa Hyper Force emiş gücüne sahiptir. Böylece en inatçı lekelerle dahi başa çıkabilmektedir.

300 ml’lik elektronik su haznesiyle ve sonik paspas teknolojisi ile lekeleri derinlemesine temizlerken, kirin yayılmasını önlemek için temizlik bittiğinde yükselmektedir. 470 ml’lik çöp kutusu ve 5.200 mAh pil gücü ile ter bir şarj etmeyle 3 saate kadar çalışır. Böylece yaklaşık 200 m2 lik bir alanı temizleyebilirsiniz.

En çok beğenilen robot süpürge modellerinden olmasını sağlayan diğer bir özelliği ise doğru ve hızlı haritalama sistemidir. Roborock robot süpürge; Lidar Navigasyon sistemi kullanarak en doğru rotayı bulabilmektedir. 

Otomatik boşaltma yuvası ile temizlik sonrası toz otomatik olarak boşaltılabilir. Ayrıca pili azalması durumunda kendini yeniden şarj ederek kaldığı yerden devam edebilmektedir. Çocuk kilidi olması da çocuklu veya evcil hayvan besleyenler için ayrı bir güvenlik önlemi oluşturmaktadır. Roborock akıllı robot süpürge özellikleri ve kullandığı son teknoloji ile en memnun kalınan robot süpürgelerden birisidir.

Peki Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge fiyatı ne kadardır? Roborock akıllı robot süpürge fiyatı bu model için ortalama 14.000 TL civarındadır. Hepsiburada, Teknosa, Media market, Trendyol gibi sitelerin akıllı robot süpürge kategorilerinden rahatlıkla ürüne ulaşabilirsiniz.

4) iRobot Robot Süpürge

Irobot akıllı robot süpürgeler i3, i5 ve i7 serileri ile zaten kendilerini kanıtladılar. Biz ise listemizde en yeni modeli olan Roomba J7 serisine yer vermek istedik. Eğer hangi robot süpürge alınmalı 2023 diye araştırıyorsanız. iRobot Roomba j7 Akıllı Robot Süpürge sizin için en iyi seçeneklerden birisi olabilir. Peki ne gibi özellikler var, bu ürün için irobot robot süpürge fiyatı ne kadar?

En çok tercih edilen robot süpürge markalarından iRobot Roomba j7 modeli özellikleriyle kullanıcılardan tam not almıştır. PrecisionVision Yön Bulma teknolojisi sayesinde kafa karışıklığına son. Çünkü iRobot akıllı robot süpürge; çorap, şarj kabloları, çocuklarınızın oluşturduğu dağınıklıklar gibi engelleri algılayabilir. Onlardan kaçınarak temizliğine devam edebilir.

Ayrıca satın alabileceğiniz Clean Base Otamatik Kir Boşaltma İstasyonu ile 60 güne kadar toz ve kire dokunmadan evinizin süpürülmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Çift Kauçuk Fırça Sistemi; saçlar veya hayvan tüyleri fırçanıza dolaşmadan temizliğin etkili şekilde devam etmesini sağlar.

iRobot robot süpürge özelliklerinden bir tanesi de Imprint Link Fonksiyonu ile Braava Jet Paspas uyumudur. Bu sayede önce süpürerek temizlik yapılır daha sonra Braava robot paspasa gönderilen otomatik talimat ile silme işlemine geçilir. Kendi kendine şarj edebilme özelliği ile temizliğe kaldığı yerden devam edebilir.

Yine en beğenilen özelliklerinden birisi de Kir Saptama Teknolojisine sahip olmasıdır. Dirt Detect özelliği ile kirli alanların tespiti için akustik sensörler kullanır ve o alanlara daha fazla dikkat gösterir.

Üstün özelliklere sahip iRobot Roomba j7 Akıllı Robot Süpürge fiyatı ne kadar? Yaklaşık olarak 15.500 TL ye iRobot robot süpürgeyi satın alabilirsiniz. Eğer Clean Base Otomatik Kir Boşaltma İstasyonu da dahil olsun istiyorsanız. Bu durumda fiyatı yaklaşık 21.000 TL ye çıkmaktadır.

Eğer Irobot Roomba J7 Akıllı Robot Süpürgeyi; trendyol robot süpürge veya hepsiburada robot süpürge kategorilerinden de satın alabilirsiniz. Bu durumda akıllı süpürge fiyatı biraz daha aşağı düşmektedir.

5) Viomi Robot Süpürge

En iyi robot süpürge markalarını araştırıyorsanız Viomi akıllı robot süpürge modellerine de muhakkak bakmalısınız. Listemize sizler için en yeni modelini ekledik. Viomi Alpha 2 Pro Akıllı Robot Süpürge bu markanın en son teknoloji ile donatılan ürünlerindendir. Otomatik toz boşaltma ünitesi ile Viomi robot süpürge fiyatı diğer markalara göre biraz daha uygundur.

Dilerseniz önce Viomi Alpha 2 Pro Akıllı Robot Süpürge özelliklerine bir bakalım. Öne çıkan en önemli özelliği Al teknolojisi ile geliştirilmiş olan dörtlü lazer lidar sensör teknolojisidir. Böylece evinizi en az sizin kadar iyi tanır. Hızlı ve en doğru haritalandırmayı yapabilir. Bulunduğu ortamdaki 3,5 mm’den büyük tüm objeleri algılar, 150’nin üzerinde engeli rahatlıkla ayırt edebilir.

Eğer toza karşı titiz iseniz, Viomi Alpha 2 Pro tam size göre. Otomatik Toz Boşaltma ünitesi sayesinde ikincil toz oluşumu önlenir. Yaklaşık bir ay boyunca toz boşaltma derdiniz olmaz.

Üçlü filtreleme özelliği sayesinde hava kanallarında kalıntı bırakmayarak temiz hava verir. Emiş gücü en yüksek robot süpürge hangisi diye araştıranlar! Viomi akıllı robot süpürge 4.000 Pa emiş gücüne sahiptir. Bu sayede süpürme, paspaslama ve silme işlemlerini aynı anda yapabilir. Otomatik halı tanıma özelliği ile halı diplerini en ince ayrıntısına kadar temizleyebilir.

Viomi Alpha 2 pro akıllı robot süpürge pil ömrü oldukça yüksektir. 5.200 mAh pil ömrü ve 320 ml su haznesi ile tek seferde yaklaşık 420 m2 lik bir alanı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Ayrıca bu akıllı süpürge modelinde sesli komut özelliği de mevcuttur.

Üstün özelliklere sahip yeni Viomi Alpha 2 Pro Akıllı Robot Süpürge fiyatı ortalama 12.000 TL civarındadır.

6) Tefal Robot Süpürge

Tefal zaten elektrikli ev ve mutfak aletlerinde güvenilir bir marka olmayı başarmıştır. Tefal kalitesi akıllı robot süpürgelerde de kendini göstermiş. Eğer fiyat ve performans olarak en iyi robot süpürge hangisi derseniz. Tefal X Plorer Serie 75 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge tam size göre diyebilirim. Ayrıca Tefal robot süpürge kategorisindeki en yeni ürünü olduğunu da belirtelim.

Peki Tefal RG7675 X-Plorer Serie 75 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge özellikleri nelerdir? Neden en çok tercih edilen robot süpürgeler arasındadır şimdi buna bir bakalım.

Öne çıkan özelliklerinden birisi 4 ü 1 arada Temizlik Fonksiyonudur. Yani ulaşılması zor alanlar için iki adet yanal fırça görev yapmaktadır. Evcil hayvan tüyleri için ise Turbo Fırça özelliği devreye girmektedir. BLDC Motor fonksiyonu yüksek emiş gücü sağlarken, Aqua Power Sistemi ile paspas yaparak tertemiz bir ortam oluşturmaktadır.

Tefal robot süpürge bu modelinde tek seferde 120 m2 ye kadar alanı temizleyebilmektedir. Charge&Go özelliği ile şarjı azaldığında otomatik olarak şarj istasyonuna gider ve kendisini tekrar şarj edebilir. Böylece temizliğe kaldığı yerden devam edebilmektedir. Ayrıca Tefal akıllı süpürge oldukça sessiz çalışmaktadır.

Auto Boost Özelliği sayesinde halı ve kilimlerde gücü otomatik olarak ayarlayarak maksimum verimlilik sağlar. Çekiş gücü ise 2.700 Pa‘ dır. Yasaklı bölge ve Anlık Harita özellikleri ile Tefal Robot Süpürge yorumları oldukça olumlu diyebilirim.

Tam bir fiyat performans ürünü olan Tefal X Plorer Serie 75 fiyatı ise ortalama 10.000 TL civarlarındadır. Performansı dikkate alındığında tefal robot süpürge fiyatlarının makul düzeyde olduğunu söyleyebilirim.

7) Lydsto Robot Süpürge

Sıradaki tavsiyemiz en çok beğenilen robot süpürge markalarında birisi olan Lydsto Akıllı Robot Süpürgedir. Özellikle en son çıkardığı Lydsto S1 Akıllı Robot Süpürge neredeyse tüm kullanıcılarından tam not almıştır. Eğer biraz fazla bütçe ayırabilirim diyorsanız. Lydsto S1 Uv ve Ozon Sterilizasyonlu Akıllı Robot Süpürge ve Paspas modelini mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

Hemen Lydsto S1 özelliklerine bakacak olursak. 4*12MW UV sterilizasyon ışığı ile toz toplama sırasında oluşan bakterileri yok eder. Toz toplayıcı 0,05 ppm ozon sterilizasyon modülü sayesinde koku sızdırmaz ve toz toplayıcı içerisinde bakteri üremesini engeller. Ayrıca sensörler sayesinde toz tıkanıklığını veya toz torbasının doluluğunu hemen algılar. Mobil uygulama üzerinden de hatırlatma bildirimi gönderir.

Akıllı su tankı üç aşamalı ayarı ile suyun hızını ve seviyesini ayarlayarak zeminin şişmesine engel olur. Böylece ahşap zeminler asla zarar görmeden temizlenir. 29 sensör ile donatılan Lydsto S1 Akıllı Robot Süpürge bu sayede merdivenlerden asla düşmez ve çarpışmalardan rahatlıkla kaçınabilmektedir.

LDS 360 derece Lidar ile hassas tarama ve haritalama özelliği sayesinde çevresini gerçek zamanlı olarak tespit eder. Temizlenecek alanı hızlı ve kolayca planlayabilir. Ayrıca Japon NIDEC yüksek hız motoru sayesinde tüm partikülleri, bakteri kalıntılarını ve kılları rahatlıkla temizleyebilir. 3.000 Pa emiş gücüne sahiptir. Pil kapasitesi ise 5.200 mAh‘dır. Bu özellikleri sayesinde en iyi akıllı süpürge tavsiyeleri arasında gösterilmektedir.

Bu kadar çok özelliğin bir arada olduğu Lydsto S1 fiyatı ne kadardır? Evet bir çok markaya göre ücreti yüksek görünebilir ancak sağlamlığı ve donanım ile parasını son kuruşuna kadar hak ediyor. Lydsto S1 Uv ve Ozon Sterilizasyonlu Akıllı Robot Süpürge ve Paspas fiyatı ortalama 20.000 TL civarındadır.

Lydsto S1 yorumlarına bakıldığında fiyatı yüksek olsa da en memnun kalınan robot süpürge isimlerinden birisidir.

8) Dreame Robot Süpürge

2017 yılından  sonra Xiaomi Ekolojik Zincirine katılan Dreame bir çok akıllı robot süpürge markasının da ana üreticisi konumundadır. Yeni bir marka olmasına rağmen kısa zamanda yükselmiştir. En çok tercih edilen robot süpürgeler arasına girmeyi başarmıştır.

En iyi akıllı robot süpürge hangisi diye araştıranlar eminim Dreame Z10 pro ile de karşılaşmışlardır. Ancak biz listemizde daha yeni ürünü olan Dreame D10 Plus Akıllı Robot Süpürgeye yer vermek istiyoruz. Hepsiburada ve Trendyol gibi sitelerde ise Dreame Bot D10 Plus Akıllı Robot Süpürge olarak da geçmektedir. Kafa karışıklığı olmasın diye açıklama gereği duyduk.

Neden Dreame D10 Plus tercih etmeliyim? Bunun cevabını Dreame D10 Plus özelliklerini açıklayarak belirtmeye çalışalım.

Öncelikle en iyi akıllı robot süpürge tavsiyeleri arasında rahatlıkla gösterebileceğimiz bir üründür. Rakiplerinden ayrılan özelliklerinden birisi 4.000 Pa emiş gücüne sahip olmasıdır. Bu sayede halılarınızın derinliklerine kadar inebilirsiniz. En küçük kalıntıları dahi temizleyebilirsiniz. Emiş gücü en yüksek robot süpürge hangisi diye araştıranlar için de tavsiye edilmektedir.

Kullanıcılar tarafından beğenilen Dreame D10 Plus özelliklerinden birisi de toz haznesini toz kutusuna otomatik olarak boşaltmasıdır. 400 ml’lik toz haznesi dolduğunda istasyonda bulunan 2,5 litrelik toz haznesine tozları otomatik olarak boşaltır. Bu sayede temizliğe kaldığı yerden devam edebiliyor.

145 ml’lik su haznesine sahiptir. Üst düzey temizlik için zeminin ne kadar kirli olduğuna göre su kullanımını ayarlayabilirsiniz. Ayrıca 5.200 mAh pil kapasitesi ile tek seferde 270 m2 ye kadar alanı temizleyebilmektedir.

Sesli kontrol özelliği ile Dreame D10 Plus akıllı robot süpürgenizi rahatlıkla başlatabilirsiniz veya durdurabilirsiniz. Lidar navigasyon sistemi ile evinizi yaklaşık olarak 8 dakika içinde haritalama yapabilirsiniz.

Peki Dreame D10 Plus fiyatı ne kadar? Dreame D10 Plus yorumları ne diyor? Bu konuda yaptığımız araştırmada Dreame D10 Plus Akıllı Robot Süpürge fiyatı ise ortalama 12.000 TL civarındadır. Ayrıca Dreame robot süpürge yorumları bu model için de oldukça olumlu. En iyi robot süpürge kadınlar kulübü tavsiyelerinde de öne çıkan akıllı robot süpürge isimlerindendir.

9) Ttec Robot Süpürge

2022 yılın seçilmiş ürünü ödüllü Ttec Robi Promaster+ 5200mAh Bataryalı Otomatik Toz Boşaltma Sistemli Akıllı Robot Süpürge ve Paspas özellikleri ile çok tutulmaktadır. Üst düzey donanıma sahip Ttec akıllı robot süpürgenin bu modeli en çok beğenilen robot süpürgelerdendir.

5 yıl garantili fırçasız japon motor ile uzun ömürlü yüksek performans sunmaktadır. Bu modelde ttec robot süpürge özellikleri başka nelermiş hemen açıklayalım.

Dahili toz haznesi rakiplerine göre yüksek 600 ml’dir. Otomatik toz boşaltma sistemi sayesinde haznesi dolduğunda istasyona tekrar geri döner. 2800 ml’lik hacme sahip Toz Boşaltma Ünitesine tozu boşaltır. Temizliğine kaldığı yerden devam eder.

Tek şarj ile yaklaşık 2,5 saate kadar temizlik yapabilmektedir. Şarjı azaldığında otomatik olarak şarj ünitesine giderek şarj olur. Böylece kesintisiz temizlik imkanı sunar. 350 ml su haznesi ve paspas özelliği ile ıslak yüzey temizliği yapabilmektedir.

Ayrıca Ttec Robi Promaster akıllı robot süpüre kusuruz temizlik için 2700 Pa ultra yüksek emiş gücüne sahiptir. Maksimum performans için akıllı yüzey algılama teknolojisine sahiptir.

Wi-fi üzerinden yada uzaktan kumanda ile kontrol imkanı ve Türkçe sesli bildirim bulunmaktadır. Bu da Ttec robi promaster akıllı robot süpürge kullanıcılarının işini bir hayli kolaylaştırır.

Acaba ttec robot süpürge kullanıcı yorumları nasıl? En iyi robot süpürgeler arasında gösterilen ttec robot süpürge fiyatları ne kadar?

Ttec Robi Promaster+ 5200mAh Bataryalı Otomatik Toz Boşaltma Sistemli Akıllı Robot Süpürge ve Paspas fiyatı Ortalama 12.000 TL‘dir. Ttec Robi Promaster yorumlarını incelediğimizde en iyi akıllı süpürge tavsiyeleri içerisinden rahatlıkla alabileceğiniz bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Çünkü özellikleri ile en memnun kalınan robot süpürge isimlerine girmiş görünmektedir. Akıllı süpürge fiyatları bakımından da gayet makul diyebilirim.

10) Fakir Robot Süpürge

Eğer Çin menşei ürünler almak istemiyorum diyorsanız. Türkçe konuşma özelliği olmalı aynı zamanda da üst sekmen bir ürün olsun istiyorsanız. O zaman Fakir akıllı robot süpürge sizin için en doğru tercih olabilir.

En iyi robot süpürge tavsiyeleri içerisinde gösterilen Fakir Robert RS 770 Akıllı Robot Süpürge özellikleri nelerdir? Fakir robert rs 770 fiyatı ne kadar? Acaba Fakir robert rs 770 akıllı robot süpürge yorumları nasıl?

Kurulum hizmetleri ve yaygın servis ağı ile Fakir RS 770 en çok tercih edilen akıllı robot süpürgelerden birisidir. 4000 Pa ile yüksek çekim gücüne sahiptir. Böylelikle özellikle halılarda kıl, tüy veya kırıntıları atlamadan temizler.

Gelişmiş yön bulma yeteneği ve çoklu haritalama özelliği istediğiniz her alanı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Üstelik Türkçe konuşma özelliği sayesinde fakir robot süpürgenizi rahatlıkla kontrol edilebilirsiniz.

Fakir Robert RS 770 robot süpürge yükseklik algılayan 27 adet sensöre sahiptir. Bu sayede merdiven gibi boşluklardan düşmez. 20 mm’lik yüksekliğe kadar olan tüm engelleri tırmanabilmektedir.

Tek seferde 120 m2 alan temizleyebilmektedir. En çok tercih edilen robot süpürgeler arasına girmesini sağlayan bir özelliği de kendi kendini şarj edebilmesidir. Ayrıca fakir akıllı süpürgede hem süpürme hem silme özelliği de bulunmaktadır.

Bir çok özelliğe sahip Fakir Robert RS 770 Akıllı Robot Süpürge fiyatı ise ortalama 9.500 TL‘dir. Fakir robot süpürge fiyatları rakiplerine göre daha uygun. Satın alanların geri dönüşlerine baktığımızda Fakir rs 770 kullanıcı yorumları gayet yüksek seviyede diyebilirim. Ayrıca akıllı süpürge fiyatlarını yüksek bulanlar için en uygun fiyatlı akıllı süpürgelerden birisidir.

En iyi robot süpürge tavsiyelerini detaylı olarak açıkladım. Şimdi de  akıllı robot süpürge alırken nelere dikkat etmeliyiz? Kısaca açıklamaya çalışalım. Böylece hangi robot süpürgeyi almalıyım kararınızı daha iyi verebilirsiniz.

Akıllı Robot Süpürge Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

Teknolojinin gelişmesi ve akıllı robot süpürge markalarının çoğalması ile neredeyse her bütçeye uygun ürün bulabilmek mümkün. Tabi akıllı robot süpürge fiyatları; özelliklerine göre, performansına veya malzeme kalitesine göre değişiyor. Bir çok kişi akıllı robot süpürge karşılaştırması yaparak en uygun akıllı süpürgeyi seçmeye çalışmaktadır.

Peki akıllı robot süpürge özellikleri nasıl olmalıdır? Acaba akıllı robot süpürge alırken nelere dikkat etmeliyiz?

  • Öncelikle en az 2500 Pa emiş gücüne sahip olmalıdır. Bu en ufak kırıntıları dahi kolayca süpürmesine olanak tanır.
  • Eğer bütçeniz yetiyorsa kendi kendini şarj edebilen robot süpürgeler tercih edilmelidir. Böylece kesintisiz olarak temizliğe devam edebilmektedir. Eğer bütçeniz sınırlı ise pil gücü yüksek olan bir ürün alınmalıdır.
  • Akıllı robot süpürgenizin hem süpürme hem paspaslama özelliği olması size kusursuz temizlik imkanı sunacaktır. Akıllı su tankı ise suyu zemine göre ayarlamasını sağlar.
  • Otomatik toz boşaltma özelliği olması yine kesintisiz temizlik yapmasını sağlar. Dahili toz haznesi dolduğunda, toz boşaltma ünitesine giderek tozu boşaltır ve temizliğe devam eder.
  • Yeni nesil navigasyon sistemine sahip olması önemlidir. Böylece evinizin haritalandırmasını çok daha hızlı ve doğru bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Derinlik algılama sensörleri muhakkak olmalıdır ki bu sayede merdiven boşluğu gibi alanlardan düşmez.
  • Akıllı yüzey algılama özelliği olması hem pilin daha uzun gitmesini sağlar. Hem de zemine göre vakumlama yapmasına olanak tanır.
  • Uzaktan kontrol edebilme özelliği olmalıdır. Böylece evde yokken bile temizliği başlatabilir veya durdurabilirsiniz.

Sizi uzun yıllar mutlu edecek. Evinize iyi ki almışım dedirtecek. En iyi robot süpürge markalarını ve modellerini açıklamaya çalıştım. Böylece akıllı robot süpürge karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca akıllı robot süpürge önerileri listemizden evinize ve bütçenize en uygununu seçebilirsiniz. Umarım robot süpürge isimleri içerisinden seçim yapmanızda yazımızın faydası olmuştur.

Dilerseniz evimizin artık olmazsa olmazlarından çay ve kahve makinesi önerilerimizi de inceleyebilirsiniz. Hangi Çaycıyı Almalıyım diyorsanız bağlantıya tıklamanız yeterli. Ya da En İyi Türk Kahvesi Makinesi Hangisi diye merak ediyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yeni evlenmeyi düşünenler için de Türkiye’de Tercih Edilen En İyi Gelinlik Markaları isimli yazımız çok işine yarayacaktır. Size çok iyi fikirler verecektir.

Hakkımda

Tüm ziyaretçilere merhabalar!

Ben Haktan Atasoy. SanalOfisRehberi'nin kurucusuyum.

Ofisler ve iş dünyasına ait bildiklerimi paylaşmak amacıyla bu websitesini kurdum. Aklınıza takılan sorular için sayfaların altında yer alan yorum kısmını kullanabilir ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak bana mail gönderebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde cevap veririm.

Yorum yapın