Anasayfa » En İyi Kahve Makinesi Hangisi [Türk Kahve Makinesi Fiyatları]

En İyi Kahve Makinesi Hangisi [Türk Kahve Makinesi Fiyatları]

Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan Türk kahvesi, bizim özel günlerimizin vazgeçilmezidir. Kız istemeye gidildiğinde, özel misafirlerimizde, yorgunluk üzerine veya hoş sohbetlerde Türk kahvesi hep aranır. Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı olur. Ata sözü ile de kültürümüzün vazgeçilmez olduğunun bir kanıtı gibidir.

Bu Yazının Alt Başlıkları Neler?

Ocakta cezvede yapılan Türk kahvelerinin yerini artık teknolojinin gelişimi ve küçük ev aletlerinin artması ile birlikte elektrikli kahve makineleri almış durumda. Bu nedenle elektrikli kahve makinesi Türk kahvesini en iyi yapan makineler çok araştırılmakta. Bu konuda çok iyi olan markalar var. Hatta Türk kahvesi ve filtre kahve makinesini bir arada bulabileceğiniz makineler de mevcuttur.

Lezzeti iyi olan ve kullanım kolaylığı olan Türk kahve makinelerini sizler için araştırdım. Acaba en iyi kahve makinesi hangisi?

En İyi Kahve Makinesi Markaları

SIRAKAHVE MAKİNESİ MARKALARI
1Karaca Türk Kahve Makinesi
2Beko Türk Kahve Makinesi
3Tefal Türk Kahve Makinesi
4Arzum Türk Kahve Makinesi
5Bosch Türk Kahve Makinesi
6Vestel Türk Kahve Makinesi
7Arçelik Türk Kahve Makinesi
8Korkmaz Türk Kahve Makinesi
9Schafer Türk Kahve Makinesi
10Homend Türk Kahve Makinesi
11Fakir Türk Kahve Makinesi
12Grundig Türk Kahve Makinesi
13King Türk Kahve Makinesi

Közde kahve makinesi arayanlar!

İkili kahve makinesi tercih edenler!

Su hazneli kahve makinesi olsun isteyenler!

Sütlü kahve makinesi araştıranlar!

Otomatik kahve makinesi olmalı diyenler! 

merak etmeyin en iyi kahve makinesi önerileri listemizin herkese hitap edeceğini düşünüyorum.

Elektrikli kahve makinesi ne kadardır? Güncel en iyi Türk Kahve makinesi fiyatlarını da yazımız içeriğinde bulabileceksiniz. Böylece en ucuz Türk kahve makinesi hangisi ve özellikleri nelerdir? Hangisi pahalı veya elektrikli kahve makinesi özellikleri nelerdir fikir sahibi olabileceksiniz.

En İyi Kahve Makinesi Tavsiyeleri

Özellikleri, kullanıcı yorumları, fiyat ve performansları göz önünde bulundurulduğunda en iyi Türk kahve makinesi hangisiymiş bir bakalım.

Hangi Türk Kahve Makinesini almalıyım? Kullanıcıların en çok memnun olduğu Türk Kahve Makinesi tavsiyesinde bulunduğu ürünlerden oluşan listemize bakmadan karar vermeyin. (En iyi kahve makinesi yorumları dikkate alınarak hazırlanmıştır.)

Hadi hep beraber bir kahve içelim!!!

Şimdi en iyi kahve makinesi modellerini detaylı olarak inceleyelim. Bakalım en çok tercih edilen kahve makinesi markalarından siz hangisi beğeneceksiniz. Sizin için en iyi türk kahve makinesi hangisi olacak?

1. Karaca Sütlü Türk Kahve Makinesi

Bildiğiniz gibi Karaca en iyi kahve makinesi markalarından birisidir. Bu yüzden Karaca hatır kahve makinesi fiyatı ne kadar ve özellikleri nelerdir? Karaca hatır hüp sütlü kahve yapar mı yada karaca sütlü kahve makinesi araştıranlar için bu modeline listemizde yer vermek istedik. Merak etmeyin bu bölümde karaca hatır kahve makinesi hakkında tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi Kırmızı ürün kodu 153.03.06.2261’dir.  Kırmızı renkli olanı en çok beğenilen ve tercih edilen Karaca Türk kahvesi makinesidir. Ayrıca dilerseniz bu renkle beraber 10 farklı renk imkânını karaca kahve makinesi sizlere sunmaktadır. Karaca Türk kahvesi makinesi renk çeşitleri arasında bu modelde karaca kahve makinesi fiyatları ortalama 750 TL civarındadır. Özellikleri göz önünde bulundurulduğunda karaca hatır hüps fiyatının uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bazı renklerinde karaca kahve makinesi fiyatları artış gösterebiliyor. Buna da dikkat edin derim.

Karaca Hatır Hüps Özellikleri şunlardır;

5 fincan kahve kapasitesine sahip tekli türk kahvesi makinesinde 300 ml su kapasitesi bulunmaktadır. Ergonomik tasarımı ile dikkat çeken karaca türk kahve makinesi el yakmayan tutma sapı sayesinde tek elle kahve demlemeyi kolaylaştırır. Gizli rezidansı mevcuttur. Ayrıca karaca türk kahve makinesinde ışıklı açma kapama tuşu, sıcaklık ayarı ve tek tuşla kontrol özelliği de bulunur. Közde pişirme özelliği ile karaca kahve makinesi ağır ağır pişen kahvenin bol köpüklü geleneksel lezzetini verir. Bu yüzden közde Türk kahvesi makinesi arayanların ilk akla gelenlerindendir.

Karaca sütlü Türk kahvesi makinesi; ayrıca sütlü sıcak çikolata ve sütlü hazır kahve lezzetlerini de istenen kıvamda hazır eder. Otomatik ayar özelliği ile karaca hatır kahve makinesi ısı dengesini sağlayarak kahveyi yakmadan pişirir.

Akılı sensör özelliğine sahip karaca kahve makinesi bu sayede taşmayı önler. Kahvenin pişimi sonrasında cezve çıkarıldığında otomatik kapanma özelliği ile kahve makinası otomatik kapanır. Ayrıca kolay temizleme özelliğine sahiptir.

Karaca hatır hüps sütlü kahve makinesinin içinde 2 adet aksesuarı bulunmaktadır. Bunlar bol köpüklü kahve ölçü kaşığı ve temizleme fırçasıdır. Bu kahve makinasının Gücü 535 Watt tır. Bir de karaca kahve makinesinin 2 yıl firma garantisi bulunmaktadır.

Ayrıca Karaca hatır hüps yorumlarına bakıldığında; kolay temizlenmesi, kahveyi yakmadan pişirmesi, renk çeşitliliği ve tasarımı ile kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Kesinlikle kahve makinesi karaca olmalı diyenlerdenseniz bu modeli kaçırmayın derim.

Peki karaca kahve makinesi fiyatları rakiplerine göre neden bu kadar uygun hale geldi diye merak edenler için de kısa bir açıklama yapalım. Karaca Hatır Mod Sütlü Türk Kahve Makinesinin de çok tutulması bir alt modelinin fiyatını düşürmüş diyebilirim. Çünkü karaca hatır mod sütlü türk kahve makinesi özelliklerine bakıldığında sütlü türk kahvesi, sütlü sıcak çikolata veya sütlü hazır kahve lezzetlerini tam kıvamında pişirebilmektedir. Size sadece sütlü kahve makinesinin modunu belirlemek kalmaktadır.

Bu arada Karaca Hatır Mod Sütlü Türk Kahve Makinesi fiyatının da ortalama 1.700 TL civarında olduğunu da belirtelim. Belki karaca kahve makinesi fiyatlarının bu modelde daha uygun olduğunu düşünenler olabilir. Ya da en iyi sütlü kahve makinesi modellerini araştıranlar bulunabilir.

2. Beko Türk Kahve Makinesi

Misafir ağırlamayı sevenler tarafından en çok tercih edilen kahve makinesi markalarından birisi Beko Türk Kahve Makinesidir. Beko türk kahve makinesi modellerinde oldukça çok seçenek sunabilmektedir. Bizim burada listemize aldığımız beko türk kahvesi makinesi modeli ise Beko TKM 8961 A Yeni Keyf Türk Kahve Makinesi‘dir.

Özelliklerine baktığımızda hangi türk kahve makinesini almalıyım sorunuza iddialı bir seçenek olduğunu göreceksiniz.

Peki Beko TKM 8961 A Yeni Keyf Türk Kahve Makinesi özellikleri nelerdir? 

En sevilen özelliklerinden birisi pişireceğiniz kahve fincanının boyunu seçebiliyor olmanız diyebilirim. Diğer yandan çelik cezvelere sahip olması ve 2 li kahve makinesi modellerinden birisi olması da öne çıkan avantajlarından birisidir.

Fincan kapasitesi 6‘dır. Beko türk kahve makinesi 1,5 Litrelik su tankı sayesinde otomatik olarak suyu alabilir. Sesli uyarı özelliği ile kahveniz piştiğinde size haber verir.

1.100 Watt elektrik gücüne sahip beko türk kahvesi makinesi aynı zamanda Cook Sense Teknolojisine yani pişmeyi algılama teknolojisine sahiptir.

Spinjet Teknolojisi yani suyu püskürterek karıştırma özelliği, Anti SPill Teknolojisi yani taşmayı önleme özelliği Beko kahve makinesinin diğer öne çıkan fonksiyonlarıdır. Tüm bu özellikleri ile otomatik kahve makinesi arayanların da tercih ettiği modellerdendir.

Acaba beko türk kahve makinesi yorumları ne diyor? Beko türk kahvesi makinesi yorumlarını baktığımızda kahve fincan boyutlarının seçilebilir olması, su tankının çok kolay çıkarılıp temizlenebilmesi ve inox yüzeye sahip olması çok memnun edici olmuş. Çelik cezveli kahve makinesi olması da çok beğenilmiş. Zaten 30 gün koşulsuz iade seçeneği ile Beko yeni keyf türk kahve makinesi kendini yeterince ispatlamış görünüyor.

Bu kadar donanıma sahip beko kahve makinesi fiyatları ne kadardır? En memnun kalınan türk kahve makinesi modellerinden birisi olan Beko TKM 8961 A Yeni Keyf Türk Kahve Makinesi fiyatı ortalama 3.700 TL civarlarındadır.

Eğer kalabalık veya çok misafir ağırlayan biriyseniz Beko kahve makinesi modelleri içerisinden seçtiğimiz bu 2 li kahve makinesi sizi çok memnun edecektir.

3. Tefal Türk Kahve Makinesi

Şimdi yine en çok beğenilen kahve makinesi modellerinden birisi olan Tefal köpüklüme bir bakalım. Tefal köpüklüm yorumları nasıl? Gücü önemli diyenler için Tefal köpüklüm kaç watt? Tabi bütçesine göre araştırma yapanlar için Tefal köpüklüm kaç TL? hepsi hakkında kısaca bilgi verelim.

Tefal Köpüklüm Kırmızı Türk Kahvesi Makinesi; kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modelidir. Tefal Türk kahve makinesi köpüklüm için 6 çeşit renk seçeneği daha vardır. Dilerseniz bu tekli Türk kahve makinesinin diğer renklerine de göz atıp tefal kahve makinesi kararınızı öyle verebilirsiniz.

Özel dizaynı sayesinde tefal kahve makinesi hem normal hem de közde pişirme fonksiyonu ile her fincanda bol köpüklü kahve deneyimi sunar. 4 fincan kahve kapasitesine sahip tefal kahve makinesinde 1 fincan 70 ml olarak hesaplanmıştır. Közde Türk kahvesi makinesi isteyenler tarafından da çok tercih edilmektedir.

Tefal Türk kahvesi makinesi doğrudan bağlantı kuran akıllı sensör sayesinde taşmayı önler. Böylece size güvenli bir kullanım imkanı sunar. Sesli ve ışıklı uyarı sistemi ile tefal kahve makinesi kahveniz hazır olduğunda size uyarı verir.

8 gr çift taraflı ölçü kaşığı, çift taraflı cezve ağzı sayesinde tefal kahve makinesi son derece kolay ve pratik kullanıma sahiptir. Premium tasarım ve dokunmatik panel gösterimi olması tefal kahve makinesinin şık ve gösterişli olmasını sağlamıştır. Ayrıca tefal köpüklüm Türk kahvesi makinesi kablo saklama özelliği ile de göze hitap eden hoş bir görüntü sunmaktadır. Tefal Türk Kahve Makinesi Fiyatları ortalama 1.400 TL civarındadır. Güç 735 Watt ve yine garanti süresi 2 yıldır.

Tefal köpüklüm kahve makinesi yorumlarına ve özelliklerine bakıldığında gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir üründür. Kullanıcılar tarafından şık tasarımı, közde pişirme özelliği ve çift taraflı cezvenin sağladığı kolaylık çok beğenilmiştir. Bu yüzden bir çok kullanıcı tarafından en iyi kahve makinesi modelleri arasında gösterilmektedir.

4. Arzum Türk Kahve Makinesi

Ev hanımlarının vazgeçilmezlerinden birisi Arzum markasıdır. Aynı şekilde arzum okka minio kahve makinesi de satış miktarlarına bakıldığında çok tutulmuştur. Peki popüler kahve makinelerinden biri olan Arzum Okka Minio nasıl alınır mı? Acaba Arzum Okka Minio ne kadardır? Şimdi arzum türk kahve makinesinin en iyi modellerinden birisi olan arzum okka minio kahve makinesine bir göz atalım.

Arzum Ok004 Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi krom rengi en çok satılan ürün modelinin başında geliyor. Dizayn ve kullanım kolaylığı ile Plus-X ödüllü bir üründür. Gücü 480 Watt olan Arzum okka minio Türk kahvesi makinesi 4 fincan kahve kapasitesine sahiptir.

Tekli Türk kahve makinesi rezidansı paslanmaz çeliktir. Kahvenin ağır ağır ateşte yavaş yavaş pişmesi kahvenin tam kıvamına gelmesini ve lezzetini tatlandırması acısından önemli bir özelliktir. Arzum okka minio türk kahvesi makinesi ağır ateşte ideal pişirme özelliğine sahiptir. Ayrıca kahveniz piştikten sonra sesli uyarı sistemi ile arzum okka kahve makinesi sizi uyarır. Böylece mutfakta olmasanız bile sizlere kahvenin piştiğini bildirir.

Arzum Türk kahvesi makinesi taşma önleme sistemi ile kahvenin taşarak bize zorluk çıkarmasını engeller. Yıkanabilir cezve veya arzum kahve makinesinin hem sağ el ile hem sol el ile kullanımı ayrı bir avantaj sağlar. Diğer kahve makinesi markalarından farklı olarak Arzum kahve makinesinde 3+1 yıl garanti imkanı bulunmaktadır.

Listemizdeki Arzum ok004 okka minio Türk kahvesi makinesi krom renk modeli için ortalama fiyatı 600 TL civarındadır. Ayrıca Arzum kahve makinesi fiyatları diğer markalara göre epey uygundur. Bizler de Arzum okka kahve makinesini rahatlıkla alabileceğiniz en ucuz Türk kahve makinesi modellerinden biri olarak tavsiye edebiliriz.

5. Bosch Türk Kahve Makinesi

Ürünlerinin sağlamlığı ve kalitesi ile kendini ispatlamış markalardan birisi olan Bosch listemizde olmazsa haksızlık olurdu. Bosch kahve makinesi gerçekten özellikleri ile kahve severlerin mutfağında en çok görmek istediği yardımcılardan birisidir. Bosch Türk kahve makinesi kullanıcı yorumlarına bakıldığında bosch kahve makinesi fiyatları pahalı bulunmaktadır. Ancak bosch kahve makinesi yine de özellikleri ile veya ikili kahve makinesi olması ile kullanıcıları memnun etmiş görünüyor.

Listemize girmeyi başaran bosch kahve makinesi modeli ise Bosch Coffeexx plus siyah Türk kahvesi makinesidir. Eğer bütçeniz uygun ise veya ikili kahve makinesi modelleri araştırıyorsanız bu bosch türk kahvesi makinesi modeli sizin için çok iyi bir seçenek olabilir.

Bosch Türk Kahvesi Makinesi Coffeexx Plus özelliklerine bakıldığında;

Otomatik su ayarı ve su çekme özelliği ile cihaz suyu otomatik ayarlar. Çıkarılabilen su haznesi sayesinde temizleme kolaylığı sağlar. Bunun yanında çıkarılabilen su haznesi sayesinde kireçlenme gibi sorunların önüne geçilir. İki taraflı kullanım ile tek seferde 6 fincan kahve hazırlama imkânı sunar. Su hazneli kahve makinesi arayanların ilk tercih ettiği modellerdendir.

Sensör  kontrolü taşmayı önleyen sistem ile kahve başında beklemeye zaman kaybetmeye gerek yok. Su seviyesi göstergesi sayesinde su haznesi boşalmadan bildirilir. Uyku modu özelliği ile de kahve makinası kullanılmayan zamanda enerji tasarrufu için kendini kapatıp uyku maduna geçer.

Fincan boyutu ayarlama özelliği ile istenilen ebattaki fincanların kullanımına uygundur. Ayrıca bir çok Türk kahvesi makinelerinden farklı olarak çocuk kilidi özelliği ile istenmeyen yanma ve yaralanmaların önüne geçer.

Fiyat açısından bir çok marka ve ürüne göre daha yüksek olan Bosch Türk kahve makinesi fiyatları ortalama 7.500 TL civarlarındadır. Güç 1450 Watt, garanti süresi iki yıldır. Su kapasitesi de 1.400 ml olan Bosch türk kahve makinesi, 25 fincana kadar doldurmaya gerek kalmadan otomatik kahve makinesi kullanım imkanı sunar. 2 li Türk kahvesi makinesi arayanlar için çok tercih edilen kahve makinesi modellerindendir.

Eğer siz de hem en iyi kahve makinesi olsun hem de otomatik kahve makinesi özelliğine sahip olsun istiyorsanız. Bosch kahve makinesi fiyatları yüksek gibi görünse de iyi bir tercih olabilir.

6. Vestel Türk Kahve Makinesi

Vestel özellikle yerli üretim olsun diyenlerin vazgeçilmezlerindendir. Televizyon ve beyaz eşyalar derken mutfak aletlerinde de oldukça başarılı ürünler sunmaya başlamıştır. Bu yüzden vestel türk kahve makinesi modellerinden birisini de tavsiye etmek isterim.

Son zamanlarda en uygun türk kahve makinesi markalarından biri haline gelen Vestel için bakalım hangi model çok tutulmuş.

Klasik renklerden sıkıldım diyorsanız Vestel Sade G910 Türk Kahve Makinesine bir göz atmanızı tavsiye ederim. Gold rengi gerçekten mutfaklara çok yakışmış görünüyor. Aynı zamanda estetik bir görünüme sahip vestel türk kahvesi makinesine şimdi daha detaylı bir bakalım.

Vestel Sade G910 Türk Kahve Makinesi özellikleri nelerdir?

Otomatik su alımı, ağır pişirme özelliği ve fincan boyutunu seçebilme en çok beğenilen ve öne çıkan özellikleridir.

600 Watt güce sahip vestel türk kahve makinesi kapasitesi ise 4 fincandır. Su haznesi ise 1.300 ml. dir. Işıklı uyarı sistemi, taşma önleyici teknoloji, yağmurlama teknolojisi ve cezve algılayıcı sistem öne çıkan diğer özellikleridir.

Ayrıca e-mağazaya özel 30 gün koşulsuz iade imkanı da bulunmaktadır. Bu da vestel kahve makinesinin kendine ne kadar güvendiğini göstermektedir. Peki bu güveni gerçekten hak ediyor mu? Vestel kahve makinesi yorumları nasıl?

Vestel türk kahve makinesi yorumlarına baktığımızda tam bir fiyat performans ürünü olarak nitelendirildiğini görüyoruz. Emsallerine göre bu özelliklerdeki en ucuz kahve makinesi modellerinden birisi diyebiliriz. Ağır pişirme özelliğinin çok başarılı olduğu ve kahveyi lezzetli yaptığı belirtilmektedir. Yine en beğeni toplayan özelliklerinden birisi de şıklığı olmuş. Sonuçta görünüş tabiki önemli.

En iyi kahve makinesi modellerinden birisi olan Vestel Türk Kahve Makinesi fiyatı ne kadar? E-mağaza vestel türk kahve makinesi fiyatları biraz yüksek görünüyor. Dilerseniz trendyol kahve makinesi veya hepsiburada kahve makinesi kategorilerinde daha uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkün. Yaptığımız araştırmada Vestel Sade G910 Türk Kahve Makinesi fiyatı ortalama 1.300 TL civarlarındadır.

7. Arçelik Türk Kahve Makinesi

Neredeyse her evde bir Arçelik ürününe rastlamak mümkün. Son zamanlarda Arçelik kahve makinası kategorisinde de müşterilerine oldukça fazla çeşit sunmaktadır. Bu yüzden Arçelik ikili kahve makinesi veya arçelik tekli kahve makinesi arayanlar rahatlıkla istedikleri özelliklerde ürünü bulabilir. Ayrıca Arçelik türk kahve makinesi fiyatları her bütçeye hitap edebilmektedir.

Peki Arçelik kahve makinesi fiyatları ne kadar? Arçelik telve kahve makinesinde cezve plastik mi, aynı anda kaç kahve yapabiliriz? Merak etmeyin tüm sorularınız cevabını arçelik türk kahve makinesi ürün incelememizde bulabileceksiniz.

Türk kahvesi makinesi Arçelik; yirmi dört adet patent modeli ve bir çok renk seçeneği ile kullanıcılara çeşitli tercih imkanları sunuyor. Bu yüzden arçelik türk kahve makinesi modeli arayanlar biraz daha şanslı diyebilirim.

Bizim burada tercih ettiğimiz modeli ise Arçelik telve kahve makinesidir. Arçelik Telve Türk Kahvesi Makinesi siyah K 3300 Mini de kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi diyebiliriz. Cook Sense Teknolojisi Sensörüne sahip kahve makinesi arçelik; kahve kıvamına geldiğinde pişmeyi algılayarak size köpüğü dağılmamış bir kahve imkanı sunar. Arçelik Türk kahvesi makinesi tekli cezve isteyenler için ilk sıralardadır.

Türk kahvesi makinesi Arçelik Telve Mini; Ebatlarının küçük olması ve kullanımın pratikliğinden dolayı evde yada iş yerinde kişi sayısı az olan ortamda kullanımı daha uygundur. 3 fincan kahve yapabilen arçelik telve kahve makinesi aynı zamanda tek tuşla kontrol imkanı sunar. Gücü 670 Watt olan kahve makinesi arçelik modelinde Anti Spill taşmayı önleyen teknolojisi ile de kullanım kolaylığı sağlar. Hangi renkte tercih ederseniz edin arçelik telve kahve makinesinde cezve rengi tüm renklerde siyahtır ve plastiktir. Ayrıca sesli ve ışıklı uyarı özeliği de arcelik kahve makinesinde mevcuttur.

Arçelik Türk Kahvesi Makinesi fiyatı, K 3300 Mini Telve modeli için ortalama 1.600 TL civarlarındadır. Arçelik telve kahve makinesi yorumları özellikle kahveyi köpüklü yapması, küçük ve pratik olması ile kullanıcılarından tam not almıştır. Yani sizde arcelik kahve makinesini mutfağınızda görmek isterseniz gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yine kullanıcılar tarafından arçelik kahve makinesi fiyatlarının özelliklerine göre makul seviyelerde olduğu belirtilmektedir.

8. Korkmaz Türk Kahve Makinesi

Son yıllarda Korkmaz elektrikli ev aletlerinde de çok iyi ürünler sunmayı başardı. Korkmaz kahvekolik yorumlarına baktığımızda bu alanda da üst sıralara yükselmektedir. Peki Korkmaz kahvekolik fiyatları ne kadar? Korkmaz kahve makinesi cezvesi çelik mi, plastik mi? En çok satan Korkmaz kahve makinesi hangileridir? Bu bölümde Korkmaz Türk Kahve Makinesine dair tüm merak edilenleri açıklamaya çalışalım.

Korkmaz Kahvekolik Deluxe Otomatik Türk Kahvesi Makinesi Siyah/Rose; 40 yıl hatırına, 40 yıl köz tadında sloganı ile kahve severlere sunduğu ürün modelidir. En çok satan Korkmaz kahve makinesi modelidir.

Kullanıcılar tarafından memnun kalınan ürünlerin başında gelen Korkmaz kahvekolik Türk kahvesi makinesi 400 Watt enerji tüketimine sahip. 320 ml su kapasitesi ile korkmaz kahve makinesi ile tek seferde 4 fincan kahve yapabilirsiniz.

Korkmaz Türk kahvesi makinesini diğer marka ve ürünlerden ayıran en güzel özelliği tamamen paslanmaz çelik malzemeden oluşmasıdır. Isıya karşı dayanıklı ısı tutmaz sapıyla kolay kullanım sağlamaktadır. Kahvenin kıvama gelmesi ile birlikte sesli ışıklı uyarı sistemi ile korkmaz kahve makinesi sizi uyarır.

Ayrıca susuz kalma ve makinaya zarar verme durumu korkmaz kahve makinesinde söz konusu değildir. Otomatik kapanma sistemi mevcuttur. Sıcaklık algılayıcı taşma önleyici sensörü ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Enerji tasarruflu bir ürün olmasından dolayı diğer marka ve ürünlere göre kahveyi biraz yavaş hazırlaması eksi yönü diyebiliriz.

Korkmaz Türk Kahve Makinesi fiyatı bu model için ortalama 1.200 TL dir.

9. Schafer Türk Kahve Makinesi

Kahve makinesi denilince Schafer’ in de bu konuda oldukça iddialı olduğunu söylemeliyim. Schafer kahve makinesi yorumlarına bakıldığında bunu rahatlıkla görebiliriz. Acaba Schafer kahve makinesi kaç tl, Schafer kahve makinesi en ucuz hangisi? Satın alanlar memnun mu, Schafer kahvecim kullanıcı yorumları nasıl? Sizler için Schafer Türk Kahve Makinesine dair her şeyi hemen açıklayalım.

Schafer Kahvecim Otomatik Türk Kahve Makinesi ile  Türk kahvesi geleneğini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Bu alanda oldukça başarılı olduğunu söylemek gerekir. Bu yüzden schafer kahve makinesi bizimde listemize girmeyi de hak ediyor.

Schafer Kahvecim Otomatik Türk Kahvesi Makinesi Siyah modeli en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Peki schafer kahve makinesi özelliklerine bakacak olursak;

Tercihinize göre ister normal pişirme fonksiyonunu isterseniz de kahve tadını daha iyi alın diye ağır ateşte (közde) pişirme fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Çünkü schafer kahve makinesi 2 farklı pişirme fonksiyonuna sahiptir. Gücü 500 Watt olan közde Türk kahvesi makinesi damlama önleme özelliği ile de öne çıkmaktadır.

Bir de taşmayı önleyen algılama teknolojisi bulunmaktadır. Ayrıca sağ ve sol kullanıma uygun çift akma ağızlı cezvesi sayesinde kullanıcılar tarafından schafer türk kahve makinesi çok beğenilmektedir. Cezve malzemesi ve materyali bu schafer türk kahvesi makinesi modelinde plastiktir. 4 fincan kahve kapasitesine sahip olan Schafer kahvecim 2 yıl garanti süresine sahiptir.

Schafer Türk Kahvesi Makinesi fiyatı ortalama 1.000 TL dir. Özellikleri ve kullanıcıların geri dönüşlerine bakıldığında sizin için tam bir fiyat performans ürünü diyebiliriz.

Schafer en ucuz kahve makinesi ise 590 TL den başlamaktadır. Ancak özellikleri itibariyle pek tercih edildiğini söyleyemem.

10. Homend Türk Kahve Makinesi

Kahve makinesi en iyi hangisi diye araştırıyorsanız, kesinlikle Homend kahve makinesini incelemeden karar vermeyin. Homend filtre kahve makinesindeki başarısını Turk kahve makinesi kategorisinde de gösterebilmiş. Dilerseniz Homend sütlü Türk kahve makinesi tercih imkanınız da var. Ancak bu durumda homend kahve makinesi fiyatı biraz daha yükseliyor.

Listemizde size Homend Türk kahve makinesi yorumları en yüksek olan ve satışından en çok memnun kalınan homend kahve makinesi modelini seçmeye çalıştık. Homend kahve makinesi kaç TL? Yine homend kahve makinesi özellikleri neler gelin birlikte bir bakalım…

En çok satan modeli Homend Pottoman 1830h Bulut Kremi Türk Kahvesi Makinesi; 535 Watt gücünde otomatik kapanma sensörü özelliğine sahiptir. Homend Türk kahvesi makinesi sesli ikaz sistemi ile kahvenizin hazır durumda olduğunu bildirir.

Homend Türk Kahvesi Makinesi, 5 fincan kahve kapasitesi ve 300 ml su alımı ile geniş bir hazneye sahiptir. Akıllı sensörü sayesinde haznedeki miktarı algılar ve taşmayı önler. Kahvenin pişimi sonrası cezveyi makineden çıkardığınızda otomatik kapanma özelliği ile makine otomatik olarak kapanır.

Su seviyesi göstergesi özelliği ve su koymadan çalışmama emniyeti ile kolay ve rahat bir kullanım sunmaktadır. Cezve malzemesinin çelik olması ile de temizliği kolaydır.

Homend Türk Kahve Makinesi fiyatı bu ürünü için ortalama 600 TL dir. 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

11. Fakir Türk Kahve Makinesi

En iyi Türk kahve makinesi modellerinde Fakir Kaave’ yi de rahatlıkla gösterebiliriz. Zaten fakir kahve makinesi fiyatlarının uygunluğu ile çok tercih edilenler arasındadır.

Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi Mono Otomatik Beyaz rengi dışında çeşitli renk seçeneklerine de sahiptir. Ancak en çok beğenilen fakir kahve makinesi modeli beyaz renkli olanı diyebilirim.

Fakir Türk Kahvesi Makinesi; Luminasense teknolojisi ile taşma önleyici ve çalışma esnasında kademeli aydınlatma sistemi ile öne çıkmaktadır. 4 fincan alım haznesine sahip fakir türk kahve makinesi fiyatlarının uygunluğunu göz önünde bulundurursak gayet ideal kapasitedir.

Fakir kaave Türk kahvesi makinesi; Tek tuşla kolay kontrol, ışıklı ve sesli uyarı sistemi ile kahveniz hazır olduğunda size bildiriyor. Böylece Fakir kahve makinasının başında beklemeye gerek kalmıyor. Makinada bulunan aydınlatmalı pişirme yuvası çalışma esnasında fakir türk kahvesi makinesine gerçekten de çok şık bir görüntü katıyor. Taşma emniyeti sayesinde fakir kahve makinesi ile kahve yapımında taşma riski bulunmuyor.

Fiyat performansı açısından da uygun olan Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi fiyatı ortalama 700 TL civarındadır. Zaten fakir kahve makinesi fiyatlarının uygunluğu ile bilinmektedir. Fakir kahve cezvesinin materyal yapısı plastiktir. Garanti süresi ise fakir türk kahve makinesinde 2 yıldır.

En ucuz kahve makinesi hangisi diye arayanlar için Fakir Kaave iyi bir seçenek olabilir. Bim fakir kahve makinesi olarak takip ederseniz sık sık mağazanın indirim kataloğunda fakir kahve makinesi fiyatlarını en uygun halde görebilirsiniz. Ayrıca Fakir kahve makinesi yorumlarına bakıldığında da kullanıcıların gayet memnun olduğu en iyi kahve makinesi markaları arasında sayılabileceği görülmektedir.

12. Grundig Türk Kahve Makinesi

Koç holding şirketler grubundan birisi olan Grundig markası tıpkı beko ve arçelik gibi hızla yükselmektedir. Diğerlerine göre grundig kahve makinesi fiyatları biraz daha uygundur. Bu yüzden en uygun fiyatlı türk kahve makinesi hangisi diye araştıranlara iyi bir seçenek olması için listemizde yer vermek istedim.

Acaba Grundig Türk Kahve Makinesi TCM 7610 R özellikleri nelerdir? En ucuz kahve makinesi hangisidir araştıranlar için iyi bir seçim olabilir mi?

Kısaca grundig türk kahvesi makinesi özelliklerine bakacak olursak; en belirgin özelliği 3 fincan kapasiteye sahip olması. Yani mini kahve makinesi arayanlar için ideal diyebiliriz.

Ayrıca pişmeyi algılama yani Cook Sense Teknolojisi ve Taşmayı önleme yani Anti Spill Teknolojisi de grundig kahve makinesinde mevcuttur. Kahveniz piştiğinde grundig türk kahvesi makinesi ışıklı ve sesli uyarı özelliği ile size bildirir. Elektrik gücü ise 670 Watt‘dır.

Grundig kahve makinesi yorumlarına bakıldığında; kullanıcılarının genelde memnun olduğunu görebilirsiniz. Kahveyi yakmadan pişirdiği ve köpüklü lezzetli kahveler yaptığı belirtilmektedir. Özellikle Arçelik kahve makinesi fiyatlarını yüksek bulanlar biraz daha hesaplı olması sebebiyle grundig kahve makinesi modellerini tercih etmektedir.

Peki grundig kahve makinesi fiyatları ne kadar? Gerçekten uygun mu? Şöyle ki Grundig Türk Kahve Makinesi TCM 7610 R fiyatı ortalama 1.200 TL civarlarındadır. Şıklığı, fiyat ve performansa göre en uygun kahve makineleri arasında sayılabilir.

13. King Türk Kahve Makinesi

Elektrikli ev aletlerinde son zamanlarda öne çıkanlardan birisi de King kahve makinesidir. Bir çok kişi King kahve makinesi kaç para? King Türk kahve makinesi yorumları nasıl? araştırmaktadır. En ucuz kahve makinesi hangisi diye listeleyecek olursak da King kahve makinesine şans vermemiz gerekir.

King K 605 Kısmet Otomatik Kahve Makinesi fiyatı ile cep yakmayan ve kullanım performansı ile kullanıcılar tarafından çok beğenilen bir üründür.

King Türk Kahve Makinesi özellikleri; normal ve közde pişirme teknolojisi ile kahve severlere bol köpüklü lezzetli kahveler yapmanıza yardımcı olur. Kahve yapımında taşmayı önlemek için smart algılama sensörü kullanılmıştır. Ayrıca 10 saniye kullanılmadığında otomatik kapanması ile oluşabilecek kazaların önüne geçmektedir.

Fiyatı yüksek olan bir çok kahve makinaları ile benzer özelliklere sahip King K Kısmet Türk Kahvesi Makinesi şık tasarımı ile de göz doldurmaktadır. Sağ ve sol el kullanıma uygun çift akma ağızlı cezvesi ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Işıklı ve sesli uyarı sistemi ile kahve severlerin mükemmel kahve tadına erişme imkanı sunmaktadır.

King Türk Kahvesi Makinesi fiyatı ortalama 700 TL ile kahve severlerin gözdesi halinde diyebiliriz. En ucuz Türk kahvesi makinesi arıyorsanız! Közde kahve makinesi özelliği de olsun istiyorsanız! Bu ürün tam size göre diyebiliriz. Ayrıca A101 King kahve makinesi olarak takip ettiğinizde, kahve makinesi A101 kategorilerinde en kısa sürede mutlaka bir indirime girdiğini görebilirsiniz.

En İyi Türk Kahve Makinesi Fiyatları Ne Kadar

Şimdi en iyi türk kahvesi makineleri arasında yaptığımız özet karşılaştırma tablosuna bir göz atalım. En çok tercih edilen kahve makinesi modelleri, kahve makinesi pişirme kapasiteleri ve en iyi Türk kahve makinesi fiyatlarının belirtildiği özet tablomuz şu şekildedir. Umarım daha kolay seçim yapmanıza faydası bulunur.

En İyi Türk Kahve Makinesi Fiyatları Karşılaştırması

KAHVE MAKİNESİ MODELLERİPİŞ. KAP.FİYATI
Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi5 Fincan750 TL
Beko TKM 8961 A Yeni Keyf Türk Kahve Makinesi6 Fincan3.700 TL
Tefal Köpüklüm Kırmızı Türk Kahve Makinesi4 Fincan1.400 TL
Arzum Ok004 Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi4 Fincan600 TL
Bosch Coffeexx plus siyah Türk kahvesi makinesi6 Fincan7.500 TL
Vestel Sade G910 Türk Kahve Makinesi4 Fincan1.300 TL
Arçelik Telve Türk Kahve Makinesi siyah K 3300 Mini3 Fincan1.600 TL
Korkmaz Kahvekolik Deluxe Otomatik Türk Kahve Makinesi4 Fincan1.200 TL
Schafer Kahvecim Otomatik Türk Kahve Makinesi4 Fincan1.000 TL
Homend Pottoman 1830h Bulut Kremi Türk Kahve Makinesi5 Fincan600 TL
Fakir Kaave Türk Kahve Makinesi Mono Otomatik Beyaz4 Fincan700 TL
Grundig Türk Kahve Makinesi TCM 7610 R3 Fincan1.200 TL
King K 605 Kısmet Otomatik Kahve Makinesi4 Fincan700 TL

Bir çok firmanın kahve makinesi Türk kahvesi üzerine bir çok modelleri mevcuttur. Her bütçeye göre uygun yada en ucuz Türk kahve makinesi bulabilirsiniz. Bunun için a101 kahve makinesi broşürlerini, trendyol kahve makinesi kategorilerini, hepsiburada kahve makinesi indirimlerini veya bim kahve makinesi fiyatlarını takip etmek faydalı olacaktır.

Peki biz seçimimizi hangisinden yana kullanacağız. Türk kahve makinesi alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Türk Kahve Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir

Firmaların sunduğu çeşitlilik oldukça fazladır. Bu yüzden her özellikte her bütçeye uygun kahve makinesi bulabilmek mümkün. Yapmanız gereken sizin hangisine ihtiyaç duyduğunuzu belirlemektir.

Örneğin tam otomatik kahve makinesi mi yarı otomatik mi olsun. Suyu otomatik kendi mi alsın yoksa bu sizin için önemli bir kriter değil mi?

Hazne büyüklüğü ne kadar olsun, aynı anda kaç kahve pişirebilsin. Kalabalık bir aile iseniz aynı anda ne kadar fazla yapabilirse sizin için o kadar avantajlı olacaktır.

Sütlü kahve yapabilen özellik sizin için önemli mi gibi kısaslarınızı belirleyin. Eğer sütlü kahve sevmiyorsanız sütlü kahve makinesi özelliği bulunan modellere boşuna yüksek paralar ödemeyin.

Taşma önleme sistemi, sesli veya ışıklı uyarı sistemi, gizli rezidans ve otomatik kapanma gibi özellikler zaten olmazsa olmazlarımızdandır.

Türk kahve makinesi alırken neye dikkat etmeliyim veya hangi kahve makinesini almalıyım derseniz bu kriterler sizin için belirleyici olacaktır. Diğer kriterlerden marka, renk veya model seçimi sizin zevkinize kalmış.

Tabi en önemli kriterlerden birisinin de Türk kahve makinesi fiyatları olduğunu da atlamayalım. Çünkü hepimiz bütçemize en uygun kahve makinesini almayı isteriz.

Bu yüzden en iyi Türk kahvesi makinesi hangisi? Türk kahvesi makinesi fiyatları ne kadar? Türk kahvesi makinesi tavsiyelerimize bakmadan karar vermeyin.

En iyi Türk Kahvesi Makinesi listemizden hangisini alacağınıza karar verdi iseniz; sırada hangi çaycıyı almalıyım sorusu var ise merak etmeyin!!

Sizler için araştırdığımız Hangi Çaycıyı Almalıyım isimli yazımızı incelemenizi tavsiye ederim. En iyi çay makinesi ve çaycı fiyatlarını inceleyerek kararınızı kolayca verebilirsiniz.

Hakkımda

Tüm ziyaretçilere merhabalar!

Ben Haktan Atasoy. SanalOfisRehberi'nin kurucusuyum.

Ofisler ve iş dünyasına ait bildiklerimi paylaşmak amacıyla bu websitesini kurdum. Aklınıza takılan sorular için sayfaların altında yer alan yorum kısmını kullanabilir ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak bana mail gönderebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde cevap veririm.

Yorum yapın