Anasayfa » En İyi Bluetooth Kulaklık Hangisi [2023 Bluetooth Kulaklık Önerileri]

En İyi Bluetooth Kulaklık Hangisi [2023 Bluetooth Kulaklık Önerileri]

İşimizi en çok kolaylaştıran yeni nesil teknoloji ürünlerinden birisi de bluetooth kulaklıklardır. Müzik dinlerken, film izlerken, oyun oynarken, görüşme yaparken veya spor yaparken pratik kullanımı sayesinde çok tercih edilmektedir.

Kablosuz kulaklıklara estetik görünüm de eklenmesi ile her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her renkte ve özellikte bluetooth kulaklık bulabilmek mümkün. Tabi özellik ve kalitesine göre de bluetooth kulaklık fiyatları değişmektedir.

Bu Yazının Alt Başlıkları Neler?

Peki biz hangi bluetooth kulaklığı almalıyız? En iyi kablosuz kulaklık hangisi? 2023 bluetooth kulaklık önerileri nelerdir? kısaca bu konulara açıklık getirmeye çalışalım.

Önce bluetooth kulaklık alırken nelere dikkat edilmelidir? bu konuda bilgi verelim. Böylece 2023 bluetooth kulaklık tavsiyelerimizden hangisini seçmeliyiz? Daha kolay karar verebilirsiniz.

Acaba sporcu için kulaklık önerisi neler? Müzik dinlemek için kulaklık tavsiyesi. Oyun oynamak için kulaklık tavsiyesi hepsini yazımızda bulabileceksiniz.

Bluetooth Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Kablosuz kulaklık tavsiyelerinden hangisini seçeceğimize karar vermek gerçekten de çok kolay değil. Çünkü çok sayıda markanın bluetooth kulaklığı bulunmaktadır. Özellik, tasarım ve performans buna bağlı olarak fiyat değişkenliği seçim yapmamızı epey zorlaştırmaktadır. Bu yüzden bir kaç madde ile bluetooth kulaklık alırken dikkat edilecekleri sıralayalım.

  • Öncelikle hangi amaçla bluetooth kulaklık alacaksınız bunu belirlemelisiniz. Oyun için kablosuz kulaklık mı? Görüşme yapmak için mi? Spor yapmak için kulaklık mı yada müzik dinlemek için kablosuz kulaklık mı istiyorsunuz?

(Çünkü sadece görüşmelerde kullanmak için kablosuz kulaklık istiyorsanız. Bu durumda üstün performanslı oyuncu kulaklığı almanız daha fazla para ödemenize neden olacaktır.)

  • Amacımız ses akışını sağlamak olduğuna göre en önemli kriterlerden birisi ses performansıdır. Ses performansı da kullanım amacınıza göre değişiklik gösterir. Görüşme için alıyorsanız mikrofon kalitesi önemlidir. Oyun için alıyorsanız ses gecikme süresi kısa olmalıdır. Müzik için alıyorsanız desibel, bas ve tiz faktörleri öne çıkmaktadır.
  • Kablosuz kulaklıklarda en çok yaşanan sorunlardan birisi eşleşme ve senkronizasyon problemleridir. Ucuz ve marka olarak kendini henüz kanıtlayamamış kulaklıklarda bağlantı problemleri çok sık yaşanır. Bu yüzden seçim yaparken bu konuya dikkat edin. Ayrıca kulaklığın akılı telefonlar dışında akıllı saat, televizyon, bilgisayar gibi cihazlarla da kolaylıkla eşleşebildiğinden emin olun.
  • Bluetooth kulaklık pil ömrü ne kadar uzun olursa o kadar kullanımı rahat olur. Özellikle yoğun kullanacakların en önemli kriterlerinden birisi kulaklık pil kapasitesi olmalıdır. Zaman hepimiz için kıymetli olduğuna göre bluetooth kulaklık şarj süresi de önemlidir. Hızlı şarj olabilen bluetooth kulaklıkları tercih etmekte fayda var.
  • Tabi ki önemli kriterlerden birisi de estetik ve tasarım. Özellikle şıklığa önem veren kişiler için bluetooth kulaklık rengi ve tasarımı önemlidir. Bu konu tamamen kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden kendi kişisel zevkinize uyan bluetooth kulaklık modellerini tercih etmelisiniz.
  • Spor için kulaklık tavsiyesi genelde; suya ve tere karşı dayanıklı olmalıdır. Hafif ve küçük olmalıdır. Kulağa iyi oturması spor yaparken kaymasını veya düşmesini engellemektedir.
  • Oyuncu kulaklık tavsiyesi; en çok tercih edilen kulak üstü kulaklıklardır. Işıklı olması, ayarlanabilir kafa bandı, mikrofon kalitesi ve ses çıkış hızı gibi özellikler öne çıkmaktadır.
  • Müzik için kulaklık tavsiyesi; kulaklık üzerindeki durdurma, başlatma gibi kontrol düğmeleri, sesin netlik kalitesi, bas ve tiz gibi özellikler önem taşımaktadır.
  • Görüşme yapmak için kulaklık tavsiyesi; pil ömrü, gürültü engellemedeki başarısı ve mikrofon kalitesi önemlidir.

2023 Bluetooth Kulaklık Önerileri

Her kullanıcıya hitap edebilmek ve faydalı olmak istiyoruz. Bu yüzden 2023 kablosuz kulaklık önerilerini seçerken titiz davranmaya çalıştık. Böylece 2023 bluetooth kulaklık tavsiyeleri arasından ister müzik için, ister oyun için yada görüşme yapmak için aradığınız kulaklığı bulabileceğinizi düşünüyorum.

1) Apple Bluetooth Kulaklık

2.nesil Apple Airpods Pro Bluetooth Kulaklık üstün özelliklerle donatılmıştır. Görüşme yapmak, müzik dinlemek veya spor yapmak için kablosuz kulaklık ihtiyacınız var ise gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Apple Airpods Pro Bluetooth Kulaklık özellikleri nelerdir?

Yeni H2 çip sayesinde tiz ve baslarda mükemmel netlik sunmaktadır. Apple tarafından tasarlanan bu çip ile emsallerine göre gürültü engelleme yada üç boyutlu ses akışında çok daha başarılıdır.

Yeniden tasarlanmış iç mikrofon sayesinde sesiniz doğal haline en yakın şekilde karşı tarafa iletiliyor. Kişiselleştirilebilen kulaklık özelliğine sahip olması da onu özel kılmaktadır. Dört çift silikon kulak ucu içerisinden kulağınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Kulaklığın alt ucundan dokunmatik denetim sayesinde müzikleri ve çağrılarınızı kontrol etmek çok daha kolay ve eğlencelidir. Ayrıca TrueDepth kameraylaKişiselleştirilmiş Uzmansal Ses deneyimi sunmaktadır. Yani kafa ve kulak şeklinize göre size özel ses profili oluşturulmaktadır.

Airpods Pro pil ömrü ise 6 saattir. Şarj kutusuyla ise 30 saate kadar dinleme süresi bulunmaktadır. MagSafe Şarj kutusu ile hareket halinde iken dahi rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz. Yine en beğenilen özelliklerinden birisi de şarj kutusunda bulunan U1 çip özelliğidir. Bu sayede şarj kutusunun yerini unutsanız dahi bulabilmeniz çok kolaydır.

Apple Airpods Pro Bluetooth Kulaklık ve MagSafe Şarj Kutusu suya ve tere karşı dayanıklıdır. Bu yüzden spor yapmak için kablosuz kulaklık arayanlar için idealdir. Ayrıca aygıtlar arasındaki kusursuz geçişi de kullanıcılar tarafından çok hızlı bulunmaktadır.

2.nesil Apple Airpods Pro Bluetooth Kulaklık yorumlarına baktığımızda fiyatı yüksek olsa da parasını kesinlikle hak ettiği belirtilmektedir. Sağlamlığı ve performansı hemen hemen her kullanıcı tarafından çok beğenilmiştir.

Eğer Apple Airpods Pro Kablosuz Kulaklık hakkında daha fazlı bilgi almak veya satın almak isterseniz Apple Kablosuz Kulaklık tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

2) Sennheiser Bluetooth Kulaklık

Özellikle müzik dinlemek için bluetooth kulaklık arayanlara Sennheiser markasının bu modelini tavsiye edebilirim. Tasarım ve konforu ile hem bayanlar için hem erkekler için son derece kullanışlı kablosuz kulaklıklardandır. Fiyatı biraz yüksek olsa da sağlamlığı ve performansı ile çok tercih edilen bluetooth kulaklıklar arasında sayılmaktadır.

Peki Sennheiser Momentum 4 Wireless Kulak Üstü Kulaklık özellikleri nelerdir? 

Kulak üstü kulaklık tercihinde bulunmuşsanız ve oyun oynama gibi bir amacınız yok ise bu ürün tam size göre diyebilirim. Siyah veya Beyaz olmak üzere iki renk çeşidi mevcuttur.

Hafif tasarım ve yumuşak kulaklık pedleri sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni nesil Adaptif Gürültü Engelleme özelliği sayesinde gürültülü ortamlarda dahi dinlediğiniz sese odaklanabilirsiniz. Ayrıca Şeffaflık Modunu etkinleştirdiğinizde kulaklığınızı çıkarmadan dışarıdaki sesleri de takip edebilirsiniz.

Sennheiser Momentum 4 kablosuz kulaklık ile müziği en net ve kaliteli haliyle dinleyebilirsiniz. Akıllı duraklatma özelliği ile kulaklığı çıkardığınızda ses durdurur ve kulaklığı taktığınızda kaldığı yerden devam edebilir. Kişiselleştirilebilir ayarlar sayesinde ekolayzır ve ses modlarını değiştirebilir, müzik türüne göre seçim yapabilirsiniz. 

60 saate kadar dinleme süresi, 5 dakikalık hızlı şarj ile 4 saate kadar kullanım gibi özellikleri de kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. 5,2 Bluetooth Versiyonu, 42 mm dinamik sürücü ve 106 dB mikrofon hassasiyeti bulunmaktadır.

Kullanıcıların Sennheiser kablosuz kulaklık yorumlarını incelediğimizde genel itibariyle başarılı bulunduğunu söylemeliyim. Hem müzik dinleme hem görüşme yapma kalitesi oldukça üst düzeydedir. 

Dilerseniz SENNHEISER Kablosuz Kulaklık bağlantısına tıklayabilirsiniz. Böylece Sennheiser Momentum 4 Wireless Kulak Üstü Kulaklık özellikleri ve fiyatı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

3) Anker Bluetooth Kulaklık

20 Grammy Ödüllü Ses Yapımcısı tarafından tavsiye edilen Anker Soundcore Liberty 3 Pro Bluetooth Kulaklık özellikleri ile göz kamaştırmaktadır.

Dinleme deneyiminizi en üstlere taşıyabilecek performansa sahip Anker bluetooth kulaklık görüşme yapmak veya müzik dinlemek için çok ideal. Ayrıca Anker Liberty 3 Pro kablosuz kulaklık size sis grisi, gece yarısı siyahı, buz beyazı ve alaca karanlık moru gibi renk çeşitleri sunmaktadır.

Anker Bluetooth Kulaklık özelliklerine kısaca değinecek olursak;

ACAA 2.0 özelliği ile yüksek yada düşük frekanslı sesleri, bas ve tizi parazit olmadan en canlı hali ile sunabilmektedir. HearID ANC ile gürültüyü optimize eder, kulak basıncınıza göre sesi analiz eder. Kişinin kulak ve baş yapısına göre en uygun sesi profilini oluşturur.

Tek bir şarjla 8 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz. Şarj kutusu ile bu süreyi 32 saate kadar uzatabilirsiniz. Çok Modlu Şeffaflık özelliği ile çevrenizdeki gürültülerin ne kadarını duymanız gerektiğine siz karar verebilirsiniz.

6 mikrofona sahip Anker kablosuz kulaklık sesinizi filtreleyerek en net hali ile iletilmesini sağlar. Kulak ucu ve kulak kanadı çeşitleri ile kulağınıza en uygun kablosuz kulaklığı seçebilirsiniz.

Soundcore uygulaması ile dokunmatik kontrollerinizi gerçekleştirebilir ve dinleme seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Tüm Anker Bluetooth Kulaklıklarını görmek, özellikleri ve fiyatlarını incelemek istiyorsanız. ANKER Kablosuz Kulaklık bağlantısına tıklayabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

4) Corsair Bluetooth Kulaklık

Oyun bilgisayarları, bilgisayar aksesuarları gibi kategorilerde kendini kanıtlamış markaların başında Corsair gelmektedir. Bu yüzden özellikle kablosuz oyuncu kulaklığı araştıranlar için listemizde Corsair Bluetooth Kulaklık için de bir yer ayırdık.

En iyi Bluetooth Kulaklık modelleri için seçimimiz Corsair VIRTUOSO RGB WIRELESS XT Yüksek Kaliteli Oyun Kulaklığıdır. 

Şimdi Corsair Virtuoso RGB Kablosuz Oyuncu Kulaklığı özellikleri nelerdir birlikte inceleyelim. 

Aynı anda çift kablosuz bağlantı sağlayabilirsiniz. SLIPSTREAM Kablosuz ile 2,4 GHz bağlantı sağlayabilirsiniz. 60 ft ye kadar geniş menzile sahiptir. Ayrıca Corsair kablosuz kulaklık ile en üst ses deneyimi elde etmek için kablolu olarak da kullanabilirsiniz.

Bilgisayarda Sürükleyici Dolby Atmos ile oyundaki tüm sesleri üç boyutlu olarak dinleyebilirsiniz. Böylece oyunlarda daha doğru ve hızlı hamleler yapabilirsiniz. Yine normal oyun kulaklıklarına göre 2 kat daha kusursuz ses sunmasını sağlayan 50 mm yüksek yoğunluklu Neodimyum Hoparlör Sürücüsüne sahiptir.

Mikrofon konusunda da oldukça iddialı olan Corsair oyuncu kulaklığı 9,5 mm çok yönlü yüksek bant genişliğine sahiptir. Kulak yastıkları ise birinci sınıf malzemeden üretilmiştir. Böylece saatlerce oyun oynasanız dahi kulağınızı yormaz.

Çeşitli renk seçenekleri sunan RGB aydınlatma ve saklama çantası Corsair kablosuz oyun kulaklığının diğer artı yönlerindendir.

Eğer Corsair kablosuz oyuncu kulaklığı fiyatları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak veya satın almak isterseniz. CORSAIR Kablosuz Kulaklık bağlantımızdan giriş yapabilirsiniz.

5) Steelseries Bluetooth Kulaklık

Kablosuz oyuncu kulaklığı araştırıyorsanız Steelseries Arctis Nova Pro Wireless Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığını incelemeden karar vermeyiniz. En iyi kablosuz oyuncu kulaklıkları arasında da rahatlıkla gösterebiliriz. Aynı zamanda müzik dinlemek de Steelseries kablosuz oyuncu kulaklığı ile oldukça keyiflidir.

Steelseries Arctis Nova Pro Wireless Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı özellikleri nelerdir?

Öncelikle hem oyuncu kulaklığı olsun, hem de kablosuz olsun istiyorsanız bu model tam size göre diyebilirim. Çünkü güçlü ve eş zamanlı çoklu bağlantı Steelseries oyuncu kulaklığı ile mümkün.

Nova Akustik Sistem ile kalitesi yüksek hoparlörler, oyunlarda en iyi ses deneyimini elde edebilmeniz adına Sonar Yazılım ve 360 derece Uzamsal Ses ile birleşmektedir. Ayrıca yapay zeka destekli gürültü engelleme ile tam olarak oyuna veya dinlediğiniz müziğe konsantre olabilirsiniz.

Profesyonel Parametrik Ekolayzır ile sesi tüm yönleriyle kontrol edebilirsiniz. Oynadığınız oyun veya dinlediğiniz müzik türüne göre seçiminizi yapabilirsiniz. Steelseries Bluetooth Kulaklık ile yayın kalitesinde mikrofon kullanımı sağlayabilirsiniz. Çift yönlü mikrofon Sonar Yazılımın Al algoritmaları ile birlikte çalışarak gürültüyü 25 dB azaltır.

Oyun için kablosuz kulaklık kategorisinde oldukça iddialıdır. Eğer Steelseries Arctis Nova Pro Wireless Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı hakkında daha fazla bilgi almak veya satın almak isterseniz. Steelseries Kablosuz Kulaklık bağlantımıza tıklayabilirsiniz.

6) Jabra Bluetooth Kulaklık

Bluetooth kulaklık veya hoparlör konusunda Jabra’nın oldukça iddialı ürünleri mevcuttur. Her ihtiyaca göre Jabra kablosuz kulaklık bulabilmek mümkün. Bizim bu bölümdeki seçimimiz ise özellikle spor yapmak için kulaklık araştıranlar içindir.

Eğer spor yapmak için bluetooth kulaklık almak istiyorsanız, Jabra Elite 7 Active kablosuz kulaklık iyi bir seçim olabilir. Çünkü tasarım ve kalitesi ile özellikle antrenmanlara dayanabilecek kapasitede üretilmiştir.

Jabra Elite 7 Active Bluetooth Kulaklık Özellikleri nelerdir? Kısaca açıklayacak olursak;

Üç renk seçeneği sunulmaktadır. Bunlar siyah, nane yeşili ve lacivert. ShakeGrip teknolojisi sayesinde en zorlu spor aktivitelerinde dahi kulağınızdan çıkmaz. Ayrıca ter,su ve toza karşı ultra dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır.

ANC özelliği ile aktif gürültü önleme teknolojisi sunmaktadır. Böylece müzik ve iletişim zevkiniz bölünmeden devam edebilir. MySound özelliği ise kişiselleştirilmiş ses deneyimi sunar.

Farklı koşullarda kulaklık kullandığımızdan dolayı bazen dışarıdaki hareketlilikleri de duymamız önemli olabilir. Örneğin arkadan yaklaşan araç sesi gibi. HearThrough özellikli Jabra kablosuz kulaklık 5 seviyede size seçim imkanı sunar. Böylece bulunduğunuz ortama göre ne kadar gürültünün size ulaşması gerektiğini belirleyebilirsiniz.

Tabi Jabra bluetooth kulaklık müzik dinlemek için kablosuz kulaklık arayanlara da hitap etmektedir. 6 mm özel hoparlörleri sayesinde dinamik bir bas ve tiz dengesi sağlar. Yine MySound özelliği ile kendinize göre işitme profili oluşturabilir yada özelleştirilebilen ekolayzır ile tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. 4 adet özel yapıdaki mikrofon sayesinde görüşmelerinizde de sesinizi karşı tarafa en net hali ile iletebilmektedir.

Seçiminizi Jabra Elite 7 Active‘den yana kullanmak isterseniz. Ya da Jabra kablosuz kulaklıklar hakkında daha fazla bilgi almak ve satın almak istiyorsanız. Hemen Jabra Bluetooth Kulaklıklar bağlantımıza tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

7) Sony Bluetooth Kulaklık

Teknoloji devi Sony, kulaklıklar konusunda da çok başarılı. What Hİ-Fİ? dergisinden 2022 yılında Best Buy ödülünü almış bir kulaklığa listemizde yer vermek istedik. En donanımlı ve üstün ses özelliklerine sahip Sony WF-1000XM4 kablosuz kulaklık gerçekten de üst seviyede kullanım imkanı sunmaktadır.

Peki Sony WF-1000XM4 Bluetooth Kulaklık özellikleri nelerdir? 

Bluetooth Çipte Sistem teknolojisi sayesinde emsallerine göre en yüksek gürültü engelleme olanağına sahiptir. Bunu yaparken Ortam Sesi Modunda ise çevreden gelen sesleri en doğal hali ile size iletir. Speak to chat özelliği ile akıllı bir dinleme yapabilmektedir. Örneğin müzik dinlediğiniz sırada konuşmanız durumunda otomatik olarak müziği duraklatır, konuşmanız bittikten sonra kaldığı yerden devam ettirir.

Sony kablosuz kulaklık, High Resolution Audio Wireless özelliğini destekleyen ilk kablosuz kulaklıktır. Bu sayede normal bluetooth kulaklıklara göre 3 kat daha fazla yüksek çözünürlükte ses iletebiliyor.

360 Reality Audio özeliğine sahip Sony Bluetooth Kulaklık ile müzik dinlemek de çok etkileyicidir. Kendinizi konserde yada kayıt stüdyosunda hissedebilecek kalitede müzik deneyimi sunmaktadır.

Hassas ses algılama ve Kemik iletimi sensörü sayesinde konuştuğunuzda titreşimleri algılar. Sadece sizin sesinize odaklanarak en net hali ile sesinizin aktarılmasını sağlar. Suya dayanıklılık ve Qi teknolojisi sayesinde kablosuz şarj etme özellikleri diğer artı yönleridir. 8 saat kesintisiz olarak kullanabileceğiniz Sony kablosuz kulaklığı acil durumlarda 5 dakikalık hızlı şarj ile 1 saate kadar da kullanabilirsiniz.

Sony WF-1000XM4 Bluetooth Kulaklık özellikleri ve fiyatı hakkında daha fazla bilgi almak için Sony Kablosuz Kulaklık isimli bağlantıya tıklayabilirsiniz.

8) Edifier Bluetooth Kulaklık

Eğer hem oyun için kablosuz kulaklık, hem de spor yapmak için kablosuz kulaklık arayışında iseniz Edifier Neobuds S Kulaklık en iyi seçeneklerden birisidir. Tabi müzik dinlemek ve görüşme yapmak konusunda da son derece başarılıdır. Bu yüzden hemen hemen her kullanıcıya hitap edebilmektedir.

Dilerseniz hemen üstün özelliklere sahip Edifier Neobuds S Bluetooth Kulaklık Özelliklerine bir bakalım. 

Eğer kullandığınız cihaz Snapdragon Sound aptX versiyonuna sahip ise kulaklığın üstün özelliklerinden en üst seviyede yararlanabilirsiniz. 42 dB’e kadar gerçek kablosuz gürültü engelleme, dinamik ve dengeli armatür sürücüleri ile kristal netliğinde ses alabilirsiniz.

Dinamik, Pure ve Audiophile modları ile müziklerinize ince ayar yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu sayede kendi kişiselleştirilmiş ses profilinizi de ayarlayabilirsiniz.

Ortam sesi modunda ise çevrenizdeki sesleri de istediğiniz ölçüde takip edebilirsiniz. Qualcomm aptX Voice ve geliştirilen mikrofonu sayesinde Edifier kablosuz kulaklık size parazitlerden arındırılmış kusursuz bir iletişim sağlar.

Edifier Bluetooth Kulaklık tam şarj edildiğinde 6 saat kesintisiz olarak çalışabilmektedir. Dilerseniz şarj kutusu ile bu süreyi 25 saate kadar çıkabilmektedir. Ayrıca acil durumlarda 10 dakika şarj etmeniz halinde 1,5 saatlik kullanım imkanı bulunmaktadır.

Oyun oynamak için kablosuz kulaklık imkanınız da Edifier Neobuds S Bluetooth Kulaklık ile mümkün. Oyun modu sayesinde ultra düşük gecikme sağlamaktadır. Böylece oyun içerisindeki tüm sesleri takip edebilirsiniz. Ayrıca 7 adet renkli led gösterge tercihi sunmaktadır. IP54 dereceli toz ve suya karşı dayanıklılığı sayesinde spor yaparken veya günlük aktivitelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Çok yönlü kullanım imkanı sunan Edifier Neobuds S Bluetooth Kulaklık bir çok kullanıcıdan tam not almayı başarmıştır. Eğer ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek yada satın almak isterseniz Edifier Kablosuz Kulaklık bağlantısına tıklamayabilirsiniz.

9) Bang & Olufsen Bluetooth Kulaklık

Kendini şımartmak isteyen yada kalitede en üstü hayal edenler için Bang Olufsen Kablosuz Kulaklıkları tavsiye edebilirim. Kendilerine o kadar güveniyorlar ki 30 gün içinde iade hakkı ve 3 yıl garanti imkanı sunmaktadırlar.

Acaba Bang Olufsen Bluetooth Kulaklıklarını bu kadar özel kılan ne? Hemen sizin için seçmiş olduğumuz Bang & Olufsen Bluetooth Kulaklık özelliklerini açıklayalım. 

Bang & Olufsen Beoplay H95 Bluetooth Kulaklık modeli fiyatı biraz yüksek olabilir. Ancak en üstün tasarım ve donanıma sahip ürünüdür. Kulağınızı hiç yormadan saatlerce kullanabilmeniz için kuzu derisinden yapılmıştır. Oval hafızalı köpük yastıklar da ekstra konfor sağlamaktadır.

Tabi Bang & Olufsen Beoplay H95 Kablosuz Kulaklık modelinde renk seçeneği de oldukça fazla. Ay kırmızısı, altın tonu, siyah, donanma rengi, gri sis ve kestane renklerinden muhakkak kendinize yakışanı bulabileceksiniz.

Kulaklık altına yerleştirilen özel titanyum sürücüler sayesinde bugüne kadar hiç duymadığınız detayları fark edebilirsiniz. Bu yüzden müzik dinlemek için en iyi kablosuz kulaklıklardan birisidir. Yine 5 seviyeli gürültü önleme özelliği ile bulunduğunuz ortama göre sesleri analiz etmesini sağlar. Kulaklık çarkını çevirerek gürültüyü ayarlayabilirsiniz.

38 sekiz saate kadar kesintisiz aktif dinleme yapabilen Bang Olufsen Bluetooth Kulaklık bu alanda da lider. Eğer ANC özelliğini kapatmanız durumunda 50 saate kadar çıkabilmektedir.

Aynı anda iki cihaza bağlanabilen Bang Olufsen kablosuz kulaklık görüşme konusunda da kusursuz. Kristal netliğinde görüşme imkanı veren üstün özelliklerde dört mikrofon bulunmaktadır. Bang & Olufsen Beoplay H95 Bluetooth Kulaklık özel çantası sayesinde katlanabilir ve rahatlıkla taşınabilir.

Görüşme yapmak veya müzik dinlemek için kablosuz kulaklık araştırıyorsanız kesinlikle Bang & Olufsen Beoplay H95 Bluetooth Kulaklık ı incelemeden karar vermeyin. Özellikleri, renk seçenekleri veya fiyatı hakkında daha fazla bilgi almak için Bang Olufsen Kablosuz Kulaklık bağlantısından giriş yapabilirsiniz.

10) Samsung Bluetooth Kulaklık

Giyilebilir teknolojide Samsung başarısı zaten ortada. Bunu Samsung kablosuz kulaklıklarda da görebiliriz. Sizlere Samsung Galaxy Buds serisinden en çok beğenilen modeli Galaxy Buds2 Pro hakkında bilgi vermek isterim.

Samsung Galaxy Buds2 Pro özellikleri nelerdir?

Öncelikle Samsung’ un şimdiye kadarki yaptığı en hafif ve kullanışlı kulaklık diyebiliriz. Kulağa tam uyum sağlayan ergonomik tasarımı oldukça beğenilmektedir. Renk çeşitleri ise Bora Moru, Grafit Rengi ve Beyaz olmak üzere 3 çeşittir.

24 Bit Hİ-Fİ Ses üreterek her notanın kulağınıza net bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Geniş frekans için 2 yönlü hoparlör bulunmaktadır. Ayrıca bas hoparlörü ve berrak tiz için yüksek frekanslı hoparlörü bulunmaktadır. Bu özellikler müzik dinlemek için kablosuz kulaklık arayanlara iyi bir seçenek.

3 adet yüksek SNR sayesinde Samsung bluetooth kulaklık aktif gürültü engelleme konusunda oldukça başarılıdır. Ses Algılama özelliği sayesinde karşınızdaki ile konuştuğunuzu algılar ve ANC’yi kapatarak ortam sesini açar. Böylece kulaklığınızı hiç çıkarmadan konuşmaları açık bir şekilde duyabilirsiniz.

Başınızı hareket ettirseniz dahi Samsung kablosuz kulaklıkta bulunan Akıllı 360 Audio ile sesin yönü belirlenebilmektedir. Bunun için Dolby Atmos destekli bir cihazla kulaklığınızı kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Smartthings Find özelliği sayesinde kulaklığınızı kaybederseniz sakın endişelenmeyin. Çünkü bu özellik ile yerini bulmak çok kolaydır. 5 saate kadar yada kutusunda 18 saate kadar kesintisiz oynatma imkanı Samsung Galaxy Buds2 Pro ile mümkündür. Ayrıca suya dayanıklılık derecesi IPX7‘dir.

Spor yapmak, müzik dinlemek veya görüşme yapmak için gönül rahatlığıyla tercihinizi Samsung Galaxy Buds2 Pro Bluetooth Kulaklıktan yana kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak veya satın almak için Samsung Kablosuz Kulaklık linkine tıklayabilirsiniz.

Umarım En İyi Bluetooth Kulaklık Hangisi yazımızı faydalı olmuştur. Giyilebilen teknoloji kategorisinde hayatımız en çok kolaylaştıran ürünlerden birisi de akıllı saatlerdir. Dilerseniz En İyi Akıllı Saat Modelleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz. Akıllı saat fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hakkımda

Tüm ziyaretçilere merhabalar!

Ben Haktan Atasoy. SanalOfisRehberi'nin kurucusuyum.

Ofisler ve iş dünyasına ait bildiklerimi paylaşmak amacıyla bu websitesini kurdum. Aklınıza takılan sorular için sayfaların altında yer alan yorum kısmını kullanabilir ayrıca aşağıdaki butona tıklayarak bana mail gönderebilirsiniz. Genellikle 24 saat içinde cevap veririm.